Į skandalą įsivėlę ambasadoriai prarado A.Butkevičiaus pasitikėjimą (0)

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

A.Butkevičius, lrs.lt nuotr.

Šiandien, rugpjūčio 19 d., Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius žurnalistams išsakė savo nuomonę apie skandalą dėl paviešintų Lietuvos ambasadorių pokalbių įrašų – ambasadorius Azerbaidžane Artūras Žurauskas ir ambasadorius Vengrijoje Renatas Juška – prarado jo pasitikėjimą.

„Šiandien kalbėjausi su Prezidente šituo klausimu, ir noriu pasakyti, kad šitie ambasadoriai yra praradę pasitikėjimą“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Premjeras.

Premjeras žurnalistams patikslino, kad tai jo asmeninė nuomonė, o prezidentės Dalios Grybauskaitės nuostata dar nežinoma, tačiau sprendimai jau greitai bus priimti, kai bus gauta užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus išvada.

„Aš dabar studijuoju tas išvadas, kurios yra pateiktos, taip pat nagrinėjama yra ir kitų institucijų, tikiuosi gauti artimiausiu metu informaciją ir iš Valstybės saugumo departamento, taip pat šiandien bus posėdis vadinamosios Specialiųjų ekspertų komisijos, kuri užsiima paslapčių apsauga“, – sakė L.Linkevičius.

Lietuvos diplomatai – Lietuvos ambasadorius Vengrijoje R. Juška, ambasadorius Azerbaidžane A. Žurauskas, URM Rytų Europos ir Vidurio Azijos departamento direktoriaus pavaduotojas Zenonas Kumetaitis bei URM pareigūnas Gediminas Kasputis – pateko į skandalą dėl internete paviešintų tariamų jų pokalbių įrašų.

Įrašai „Youtube.com“ svetainėje paskelbti liepos 8-ąją, nors pokalbiai esą vyko balandį.

Netrukus po įvykio ambasadorius A. Žurauskas įteikė atsistatydinimo pareiškimą, jis kol kas nėra patenkintas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė