Kauno Tautininkai kviečia tautą susitelkti ir prisiminti Baltijos kelią (3)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kauno Tautininkai kviečia rugpjūčio 24 dieną, nuo 11 val. iki 13 val., į Kauno sporto halėje, vyksiantį žemės gynėjų susirinkimą, kuriame bus aptarti svarbūs Lietuvai klausimai bei, po jo (apie 13.25 val.), nuo Kauno sporto halės Parodos kalnu žemyn iki Soboro, nuo jo, per Laisvės alėją, iki Vienybės aikštės prie Laisvės statulos pajudėsiančią protesto eiseną.

Eitynių tikslas: paminėti gėdingą Molotovo-Ribentropo paktą ir aiškiai ištarti – „Daugiau niekada!“.

„Daugiau niekada Lietuva nebus dalinama bei parduodama! Tai ištarsim aiškiai bei garsiai, kad šiuos žodžius suprastų tiek priešiškos mums užsienio jėgos, tiek vietiniai parsidavėliai.

Tai ypač aktualu dabar, kai Lietuvos žemė, nuo kitų metų gegužės 1 d. bus prieinama bet kuriam fiziniam užsienio šalių subjektui (arba paprasčiau – piliečiui)“, – rašoma atsišaukime.

„Alkas.lt“ primena, kad Lietuvos piliečiai telkiasi į referendumo iniciatyvinę grupę, kuri nuo rugsėjo pirmos rinks parašus, jog inicijuotų referendumą, kuriuo sieks į konstituciją grąžinti straipsnį, jog Lietuvos žemė gali priklausyti tik Lietuvos piliečiui.

Organizatoriai kviečia visus, kurie tik laiko save Lietuvos patriotais, nes jau nebe laikas snausti po medžiu ir laukti kol viskas savaime susitvarkys. Laikas vienytis, telktis ir išėjus į gatves pasakyti, jog daugiau niekada Lietuva nebus pardavinėjama ir dalinama.

Daugiau informacijos socialinio tinko paskyroje

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė