V. Kelertas. Europos Komisija – sąmokslas prieš Europos tautas (4)

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Sartanavičiaus nuotr.

Europos Konstitucijos 199 straipsnis skelbia: „Ministrų Taryba priima Europos sprendimus, kuriais išreiškiamas ES požiūris į tam tikrą geografinio arba teminio pobūdžio dalyką. Valstybės narės užtikrina, kad jų nacionalinė politika atitiktų Sąjungos pozicijas.“ Ministrų Taryba (įstatymų vykdomoji valdžia) vykdo Europos Komisijos (įstatymų leidžiamoji valdžia) direktyvas.

Europa šiuo metu yra valdoma galingos politinės gaujos – Europos Komisijos, kuri iš esmės jau yra tapusi oficialia Europos nedemokratine vyriausybe. Ši Komisija atstovauja ES piliečiams, tačiau ji nėra renkama!

EK ir jų vadovų niekas niekada nerinko, bet jų socialinės inžinerijos sukurpti įstatymai yra privalomi ES valstybėms. Žinoma, Lietuvai taip pat. Jau esu minėjęs, kad ES idėja gimė užatlantėje dar prieš Antrąjį pasaulinį karą. Tai yra bendras Rokfelerio (Rockefeller) įkurtos Užsienio reikalų tarybos (CFR), Trišalės komisijos (Trilateral Commission) ir Bilderbergo grupės projektas. Mažai save afišuojanti Bilderbergo grupė „prižiūri“ visą globalizacijos procesą Europoje, kontroliuodama pagrindinį ES organą – Europos Komisiją – ir prastumdama jos „rekomenduotus“ prezidentus.

Faktas pamąstymui. Visi EK pirmininkai priklausė Bilderbergo grupei. Labai svarbus pastebėjimas: kad kontroliuotų ir pakreiptų politinius procesus sau naudinga linkme, globalistams nebūtina kontroliuoti visas ES institucijas. Pakanka kontroliuoti pagrindines politines figūras, kurios priima realius sprendimus, o toliau viskas vyksta piramidės principu.

Ką mes žinome ir ko nežinome apie Europos Komisiją? Išskyrus tai, kad EK pirmininko mėnesinė alga yra 25 351,76 euro per mėnesį, mes negalime sužinoti, kas juos parenka ir kas konkrečiai juos „prakiša“ į tokius įtakingus postus. Dauguma EK narių yra buvę komunistai arba su jais aktyviai bendradarbiavę asmenys. Įdomu ir tai, kad dabartinis EK pirmininkas (jau dvyliktas) Žoze Manuelis Barozu (José Manuel Barroso) yra buvęs maoistas-trockistas, bet tai netapo kliūtimi būti pakviestam į Bilderbergo grupės slaptus susirinkimus 1994 ir 2003 metais. Kaip tik po šių susirinkimų Ž.M.Barozu pakeitė savo politines pažiūras. Iš maoisto tapo proamerikietiškos orientacijos ultraliberalu arba paprasčiausiai buvo perverbuotas, kaip dauguma to meto politikų. Kaip čia neprisiminus komunistuojančios Dalios Grybauskaitės politinio viražo globalistų pusėn; ji dabar aktyviai matuojasi ES prezidento rūbą…

Neseniai paviešinti WikiLeaks dokumentai įrodo, kad jau 1955 metais Bilderbergo konferencijoje buvo šnekėta apie Europos ir Vokietijos politinį susivienijimą (IV paragrafas), o 1958 metais – apie monetarinę ir ekonominę Europos unifikaciją. Tais metais dalyvavo ir pirmasis EK pirmininkas Vallteris Halšteinas (Walter Hallstein) (EK pirmininkas 1958–1962, 1962–1967), kurio politinę viziją nuspalvina jo mesta frazė: ,,…nesuklyskite, mes (ES) esame ne biznio projektas, mes esame politiniame projekte…“

1966 metais Bilderbergo konferencija sprendė svarbius NATO reorganizacijos klausimus. Į tą konferenciją buvo pakviesti Žanas Rėjus (Jean Rey) ir Franco Maria Malfatti. Ž. Rėjus kitais metais tapo antruoju EK pirmininku (1967–1970), o F.M.Malfatti – 1970–1972 metų kadencijai. 1972 metais atsistatydinusį Komisijos pirmininką bilderbergerį F. M. Malfatti pakeitė pirmininko pavaduotojas bilderbergeris Sicco Mansholtas, o vėliau – bilderbergeris François Xavieras Ortoli, kurie paprasčiausiai buvo tik globalaus kriminalinio sindikato marionetės.

1977 metais Europos Komisijos prezidentas Roy Jenkinsas pradėjo prastūminėti bilderbergerių senai parengtą planą – Ekonominės ir pinigų sąjungos modelį. Taip jau atsitikdavo, kad po kiekvieno bilderbergerių susitikimo įvykdavo rimti ES „architektų“ planų pasikeitimai. Yra daugybė dokumentų, įrodančių, kad esama plano panaikinti Europos tautų nepriklausomybes.

1973 metais Deivido Rokfelerio (David Rockefeller) (Chase Manhattan banko pirmininkas) įkurtoje Trišalėje Komisijoje buvo ir kitas EK pirmininkas Gastonas Tornas (Gaston Thorn), kuris taip pat buvo bilderbergeris.

1992 metų rugsėjo 7 dieną EK pirmininkas Žakas Deloras (Jacques Delors) (EK pirmininkas 1985–1989, 1989–1993, 1993–1995), kalbėdamas Karališkajame užsienio reikalų institute (Royal Institute for Foreign Relations), pasakė žymią savo kalbą EUROPOS BENDRIJA IR NAUJOJI PASAULIO TVARKA, kurioje kalbėjo apie pasaulinę vyriausybę ir „suvereniteto perdavimą“ globaliai rinkai. Įdomu tai, kad tais pačiais metais, kelis mėnesius prieš žymiąją kalbą, jis dalyvavo ir Bilderbergo grupės konferencijoje Prancūzijoje.

1999 metų Bilderbergo konferencija Portugalijoje neapsiėjo be pasaulio globalistams dėmesį parodžiusio popiežiaus Jono Pauliaus II ir EK pirmininko Žako Santero (Jacques Santer) (EK pirmininkas 1995–1999), kurį pakeitė Romanas Prodis ( Romano Prodi). R.Prodi pirmininkavimo kadencija buvo papuošta naujų narių priėmimu – 2004 metais į ES įstojo 10 naujų narių, tarp jų ir Lietuva. Jis, būdamas Bilderbergo grupės vykdomojo komiteto nariu, žinojo, kad euro projektas sunaikins ES šalių ekonomikas. Ir puikiausiai žinojo, kad eurui žlugus arba prasidėjus euro gelbėjimo kampanijai seks ES šalių politinė integracija, kurią galime pavadinti kiek paprasčiau – visišku suverenumo praradimu.

Kategorijos: Akiračiai, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė