Telkiamos jėgos Lietuvos smulkiajam verslui skatinti (1)

versliukai.ltSuprasdamos ir įvertindamos smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) svarbą šalies ekonomikai, Lietuvos įmonės pačios imasi iniciatyvų, kurios skatina ir padeda verslininkams atskleisti savo verslo potencialą. Didžiausias lietuviško kapitalo bankas – Šiaulių bankas, kurio prioritetinė veiklos kryptis – SVV finansavimas, pasirašė bendradarbiavimo sutartį su daugiau kaip prieš metus internete startavusios ir sėkmingai augančios paslaugų paieškos ir reklamos sistemos „Versliukai.lt“ įkūrėjais.

Šiaulių bankas kartu su „Versliukai.lt“ sistema padės jaunam Lietuvos verslui greičiau įgauti pagreitį, sustiprėti, tapti labiau matomu ir lengviau pasiekiamu, taip pat skatins teikti kokybiškas paslaugas.

Bendradarbiavimo sutartį pasirašiusios įmonės, sieks vienyti šalies smulkiojo verslo atstovus, savo verslą pradedančius individualius verslininkus, suteikti jiems išsamią informaciją verslo vystymo, internetinės rinkodaros, finansavimo klausimais, dalyvaus bendruose projektuose.

„Rūpinamės, kad smulkieji verslininkai efektyviai reklamuotų savo verslą internete, o paslaugų ieškantieji tiksliai ir patogiai rastų tik kokybiškai parengtą informaciją“, – teigia „Versliukai.lt“ įkūrėjas Daumantas Kirkutis.

„Mes tikime Lietuvos verslu ir esame pasirengę pasidalinti patirtimi su pradedančiais verslą, padėti kūrybingiems, aktyviems verslininkams augti, gilinti žinias, susirasti naujų partnerių. Manome, kad šiame procese partnerystė su „Versliukai.lt“ bus efektyvi pagalba daugeliui apie savo verslą svajojančių žmonių“, – sako Šiaulių banko Rinkodaros ir komunikacijos departamento direktorė Daiva Grikšienė.

„Versliukai.lt“ sistemos kiekvienas gali susikurti asmeninį internetinį puslapį vos per kelias minutes ir tokiu būdu pradėti efektyvią reklamą internete „Versliukai.lt“ ir „Google.lt“ paieškos sistemose. Pirmojo tinklalapio puslapio sukūrimą prie šios sistemos prisijungusiems dovanoja Šiaulių bankas.

„Versliukai.lt“ sistema šiuo metu turi daugiau kaip 2400 užsiregistravusių narių. Kokybės standartus atitiko per 1500 smulkiųjų verslininkų puslapių, kurių verslas jau pristatomas platformoje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė