Kuršių nerijos nacionalinis parkas kviečia užsukti į Smiltynę (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kuršių nerijos nacionalinis parkas Smiltynėje esančias senąsias vilas šią vasarą pavertė įvairių menų buveinėmis ir poilsiautojus kviečia neskubėti į Nidą ar Juodkrantę, o turiningą poilsį pradėti iškart persikėlus keltu.

Anksčiau į Jūrų muziejų traukiantys poilsiautojai galėjo aplankyti ir pakeliui esančiose senosiose vilose buvusias ekspozicijas, pasakojusias apie Kuršių nerijos gamtą. Tačiau Jūrų muziejus eksponatus atsiėmė ir apie metus stovėjusios tuščios vilos pradėjo nykti.

Šiemet Kuršių nerijos nacionalinis parkas nutarė jose įkurdinti vasaros menų ir savišvietos buveinę.

Vienoje iš vilų įsikūrė Všį „Nidden“ sukaupta Senosios Nidos dailininkų kolonijos tapybos  darbų  paroda „Senuoju Kuršių nerijos pašto keliu – Rytų Prūsijos kraštovaizdžiai“. Šioje parodoje galėsite pajusti prieš 100 metų buvusią Kuršių nerijos bei Klaipėdos atmosferą, bei nuotaikas.  Paroda nepaprastai gražiai tinka ant medinių vilos sienų.

Kitoje viloje, įsikūrė ebru – tapymo ant vandens studija, kurią koordinuos Všį „Media project“. Natūraliais gamtiniais dažais „piešiama“ ant vandens paviršiaus, o po to šie piešiniai perkeliami  ne tik ant popieriaus, bet ir ant jūros akmenukų, kriauklių, medžio žievės gabaliukų, šakelių. Įspūdingiausi piešinių motyvai – augalai, jūros dugnas, žuvys, o pats procesas, netgi naudojamas terapijai.

Šiemet vasaros menų ir savišvietos buveinė senosiose Smiltynės vilose veiks iki vasaros pabaigos.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė