Seimo „Drąsos kelio“ frakcija reikalauja Generalinio komisaro atstatydinimo (23)

drasoskeliopartija.lt nuotr.

drasoskeliopartija.lt nuotr.

Seimo „Drąsos kelio“ frakcija kreipėsi į Vidaus reikalų ministrą Dailį Alfonsą Barakauską, reikalaudama skubiai pateikti Prezidentei siūlymą dėl Generalinio komisaro atstatydinimo.

Būtinybe pakeisti dabartinę policijos vadovybę „Drąsos kelio“ frakcija grindžia policijos vadovybės bandymais Lietuvą paversti policine valstybe, jos demonstruojamu dvigubų standartų taikymu atskiriems piliečiams, grubiais Konstitucijos bei įstatymų pažeidimais.

„Drąsos kelio“ frakcija įsitikinusi, kad homoseksualų parado metu policininkai, ne adekvačiai reaguodami į susidariusią situaciją ir grubiausiu būdu parvertę žemėnSeimo narį, buvusį politinį kalinį Petrą Gražulį, pažeidė Konstituciją, Policijos veiklos įstatymą.

Policija, be būtino reikalo savo veiksmais paniekindama Konstituciją, Tautos atstovą, tuo pačiu paniekino ir Seimo instituciją bei didelę dalį piliečių.

Tokia neteisėta policininkų savivalė yra skatinama dabartinės policijos vadovybės, nes būtent jų nurodymu  pirmą kartą prieš metus policija panaudojo neteisėtą jėgą prieš neliečiamybės statusą turinčią teisėją Neringą Venckienę ir beginklius piliečius Garliavoje, taip pirmą kartą grubiai ir viešai pažeisdama Konstituciją, Policijos veiklos, Teismų bei kitus įstatymus. Atkreiptinas dėmesys, kad vėliau vykusiose kitose bylose policija jau visai kitaip elgėsi su galimai prasižengusiais teisėjais, jų atžvilgiu preciziškai laikydamasi jų neliečiamumo principo net tokiuose smulkmenose, kaip girtumo nustatymas.

Nesulaukę tinkamo politinio įvertinimo dėl grubaus Konstitucijos laužymo Garliavoje,  policijos vadovai pasijuto visagaliai ir toliau taiko tik policinei valstybei deramus dvigubus standartus, neadekvačią ir neteisėtą jėgą prieš Konstitucijos garantuojamą neliečiamybę turinčius piliečius.

Atkreiptinas dėmesys, kad Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla net teisme neigia filmuotą neteisėtą policijos smurtą Garliavoje – gulinčio beginklio vyro daužymą šautuvo buože į tarpkojį.

„Drąsos kelio“ frakcija pastebi, kad dvigubus standartus policija taikė ir homoseksualų parado metu sulaikytam užsieniečiui, atkišusiam nuogą užpakalį ir genitalijas Katedros šventoriuje besimeldžiantiems kunigams, disidentams ir kitiems piliečiams. Šiam Lietuvos piliečių ir visos valstybės orumą paniekinusiam kitos šalies atstovui, kuris nuo teisingumo bandė slėptis Katedroje, nebuvo dedami antrankiai, jis nebuvo griaunamas, velkamas žeme, kaip P. Gražulis ar Garliavos smurto liudytojai, ir atsipirko juokingai menka 300 Lt bauda.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė