Studentai galės teikti prašymus studijų stipendijai gauti (0)

Studentės | vdu.lt nuotr.

Studentės | vdu.lt nuotr.

Nuo rugpjūčio 19 d. Valstybinis studijų fondas (VSF) priims studentų, 2013 m. įstojusių į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su studijų stipendija ir pasirašiusių sutartis su aukštąja mokykla, prašymus studijų stipendijai gauti.

Studijų stipendijas gali gauti asmenys, 2012-2013 studijų metais įstoję į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su teise į studijų stipendiją ir pasirašę sutartis su mokslo ir studijų institucija:

  • pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų programose surinkę aukščiausius konkursinius balus pagal Geriausiai vidurinio ugdymo programą baigusiųjų eilės sudarymo tvarkos aprašą;
  • antrosios pakopos (magistro) ar doktorantūros studijų programose turintys ne mažesnį nei 8 konkursinį balą dešimtbalėje sistemoje ar konvertuotą į dešimtbalę sistemą mokslo ir studijų institucijos nustatyta tvarka.

Studijų stipendijos skiriamos visam studijų laikotarpiui išskyrus atvejus, kuomet stipendijų mokėjimas nutraukiamas arba sustabdomas:

  • pasibaigus studijų metams, jeigu studento studijų rezultatų vidurkis mažesnis už jo kurso studentų studijų rezultatų vidurkį;
  • studentui nutraukus studijas ar iš jų pašalintam mokslo ir studijų institucijos jos nustatyta tvarka;
  • atsiradus ar paaiškėjus aplinkybėms, kad studentas neturėjo teisės gauti studijų stipendiją.

VSF direktoriaus patvirtintos formos pasirašytus prašymus studijų stipendijai išmokėti pirmosios pakopos ar vientisųjų studijų pirmo kurso studentai turi pateikti VSF ne vėliau kaip iki einamųjų metų rugsėjo 20 dienos.

Prašymus skirti studijų stipendiją studentai gali siųsti paštu adresu: Valstybinis studijų fondas, A. Goštauto g. 12-306, LT-01108 Vilnius, arba pateikti atvykus į Fondą. Prašymai pildomi ir priimami 308 kabinete darbo dienomis 9-12 val. ir 13-17 val. (penktadieniais 9-12 val. ir 13-15 val.).

Antrosios pakopos ir doktorantūros studijų pirmo kurso studentai prašymus teikia mokslo ir studijų institucijoms jų nustatyta tvarka.

Daugiau žinių jums suteiks Dovilė Cicėnaitė, Valstybinio studijų fondo vyriausioji specialistė, tel. (8 5) 262 9629, el. paštas dovile.cicenaite@vsf.lt

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė