Pasaulio čempionate R.Meilutytė plauks 100 m laisvuoju stiliumi (tiesioginė transliaciaja) (0)

Rūta Meilutytė | Alkas.lt nuotr.

Rūta Meilutytė | Alkas.lt nuotr.

Rūta Meilutytė iškovojo pasaulio čempionės titulą, tačiau jos žygis Barselonoje vykstančiose planetos plaukimo pirmenybėse dar tik prasideda! Jaunoji plaukimo žvaigždė pasirengusi naujiems iššūkiams.

Pirmasis jų – kova su geriausiomis pasaulio sprinterėmis 100-to metrų distancijos atrankoje laisvuoju stiliumi. Šį pasirodymą ketvirtadienį nuo 11 val. matysite tiesiogiai per LRT televiziją kuri yra oficialus pasaulio plaukimo pirmenybių transliuotojas!

Tiesioginę transliaciją žiūrėkite ČIA.

Jei Rūta pateks šiame nuotolyje tarp 16 geriausių, tai tą patį vakarą nuo 19 val. galėsime stebėti jos pasirodymą pusfinalyje. 

R.Meilutytės laukia kovos dar ir 50 metrų distancijose krūtine ir laisvuoju stiliumi.

Papildyta 11:27 val.

R.Meilutytė 100-to metrų plaukimo atrankoje laisvuoju stiliumi užėmė 27 vietą ir į pasaulio čempionato pusfinalį nepateko.

R.Meilutytė savo plaukime parodžiusi 55,72 sekundžių laiką užėmė devintąją vietą. R.Meilutytė ir jos treneris didelių tikslų šioje rungtyje ir nekėlė.

R. Meilutytė Pasaulio plaukimo čempionate Barselonoje dar plauks 50 m krūtine rungtyje. Šios rungties kvalifikaciniai plaukimai vyks rugpjūčio 3 dieną.

Danas Rapšys 200 metrų plaukimo nugara kvalifikacijoje nuotolį įveikė per 1 min. 59,11 sekundės, savo grupėje užėmė 6-ąją vietą, bendroje įskaitoje liko 14-as ir pateko į šios rungties pusfinalį.

Raminta Dvariškytė 200 m plaukimo krūtine atrankoje nuplaukė per 2 min. 33,04 sekundės, savo grupėje užėmė 9 vietą ir į pusfinalį nepateko.

Giedrius Titenis 200 m plaukimo krūtine atrankos varžybose pasiekė  2 min. 10,7 sekundės rezultatą ir savo grupėje užėmė 4-tą vietą bei pateko į pusfinalį.

Plaukimo pusfinalius nuo 19 val. tramsliuos LRT.  Žiūrėkite ČIA.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė