Lytinių marginalų eisena vyko policijos, specdalinių ir protestuotojų apsiaustyje (nuotraukos) (119)

R.Garuolio nuotr.

R.Garuolio nuotr.

Liepos 27 d. Vilniuje įvyko seksualinių ekstremalų – homoseksualistų, save vadinančių „gejais“ eitynės. Apsupti gausių policijos ir specialių dalinių pajėgų homoseksualistai praėjo Vilniaus Gedimino prospektu iki Lukiškių aikštės, kurioje įvyko jų mitingas.

Sostinės gyventojai dorovės normų laužytojus pasitiko šūkiais: „Agresyvios mažumos diktatui – NE!“,  „Gėda Lietuvai: homoseksualistams – ne!“, „Aš nepritariu homoseksualizmo propagandai“, „Mes už laisvę, jūs už liga. Lietuvos gėjų Liga“, ,„Leidimas rengti homoparadą – spjūvis tautai į veidą!“, „Gaidžių „šeimas“ – į „Vievio“ paukštyną!“, „Išstokim iš pederastų sąjungos“.

Vienas žmogus homoseksualistų eiseną stebėjo kartu su atsivesta ožka. „Jos vardas – Simonko“, – žurnalistams sakė ožkos šeimininkas… Tačiau budrūs policininkai supratę užuominą ir nenorėdami, kad ožka įžeistų lytinių marginalų eisenos vadovą panašiu į ožkos vardu – sulaikė ožką. Tuo pačiu į policijos nuovada buvo išvežtas ir ožkos šeimininkas. Šį policijos išpuolį prieš niekuo dėtą gyvūną stebėję miestiečiai šaukė: „Paleiskite ožkytę – ji nekalta!“. Tik vėliau paaiškėjo, kad suimta buvo ne ožka bet ožys…

Dar prieš prasidedant seksualinių ekstremalų eitynėms buvo sulaikyti prieš šias eitynes aktyviai protestuoti nusiteikę žinomi politikai Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininkas Vytautas Šustauskas ir Seimo narys Petras Gražulis. Policija pranešė, kad eitynių metu iš viso buvo sulaikyti 28 žmonės, pradėti 2 ikiteisminei tyrimai, sužeistas vienas policininkas.

Nors prieš prasidedant homoseksualistų eitynėms P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“, žmonės akylai stebėjo visuomenės dorovės normų laužytojų eiseną užsidėję įspūdingas tikroviškas P.Gražulio veido fotokopijų kaukes…

Nors P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Nors P.Gražulis buvo policijos suimtas, tačiau tuoj pat gausioje žmonių minioje išdygo daugybė „gražulių“ | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Negausi kelių šimtų lytinių ekstremalų eisena buvo nustelbta susirinkusių smalsuolių, protestuotojų ir policijos pajėgų būrių. Lydimi smerkiamų šūksnių, švilpimo ir triukšmo elitiniai visuomenės moralės normų laužytojai  su savo palaikytojais iš užsienio valstybių tik sustiprintų policijos pajėgų dėka nupėdino iki Lukiškių aikštės. Čia įvyko jų mitingas, papiktinęs ir įžeidęs ne viena Lietuvos laisvės kovotoją kuriems ši aikštė siejasi su šventa kova už Tėvyne.

Arūno Sartanavičiaus fotoreportažas:

Ričardo Garuolio nuotraukos:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė