Traukinio avarija Ispanijoje pasiglemžė daug gyvybių (video) (0)

stop kadrasLiepos 24 d. vakare 21 val. 42 min. (Lietuvos laiku) Ispanijos šiaurės vakaruose netoli Santjago de Kompostela miesto, Galicijos regione, nuo bėgių nuriedėjus traukiniui, žuvo 80 žmonių, tačiau tragedijos aukų skaičius dar gali augti.

Traukinys vyko iš Madrido į Ferolį. Nuo bėgių nulėkė visi 13 vagonų, kuriuose buvo 218 keleivių ir 4 įgulos nariai. 138 keleiviams dėl įvairių sužalojimų suteikiama medikų pagalba.

Tai viena didžiausių katastrofų per visą Ispanijos geležinkelių istoriją. Ispanijos Ministras pirmininkas Mariano Rachois (Mariano Rajoy) trečiadienio vakarą sušaukė skubų posėdį, o šiandien atvyko į nelaimės vietą.

Kol kas lieka neaišku dėl ko įvyko ši skaudi avarija. Vyksta tyrimas.

Lietuvos Prezidentė  Dalia Grybauskaitė dėl žuvusiųjų traukinio avarijoje pareiškė užuojautą Ispanijos Karaliui Juanui Karlosui I  (Juan Carlos I).

„Šios nelaimės akivaizdoje savo ir visų Lietuvos žmonių vardu reiškiu nuoširdžiausią užuojautą nukentėjusių šeimoms ir artimiesiems, Jums ir visiems Ispanijos gyventojams”, – sakoma šalies vadovės užuojautoje.

Prezidentė Ispanijos Karaliui, šalies žmonėms ir žuvusiųjų artimie siems palinkėjo kuo didžiausios stiprybės ir ištvermės.

Užuojautą ispanų tautai pareiškė ir Lietuvos Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius:

„Esame sukrėsti ir gedime dėl žmonių gyvybes nusinešusios nelaimės Galicijoje. (…) Su gilia užuojauta linkime Ispanijos žmonėms vienybės ir stiprybės šią sunkią valandą“, – sakoma premjero A. Butkevičiaus užuojautoje.

skyNEWS video reportažas:

httpv://youtu.be/DOQrPiGa96Y

Valstybinės geležinkelių bendrovės „Renfe“ vadovas pareiškė, kad avariją patyrusiame traukinyje nebuvo „jokių techninių gedimų“, o jo apžiūra buvo atlikta t pačią avarijos dieną.

Internete buvo paskelbtas traukinio katastrofos Ispanijoje vaizdo įrašas:

httpv://youtu.be/oH_IjAxDwLo

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė