„Senamiesčio žiogas“ tęsia savo vasarišką kelionę (video) (0)

„Senamiesčio žiogas“ paskyros feisbuke nuotr.

„Senamiesčio žiogas“ paskyros feisbuke nuotr.

Kasmetinė dainuojamosios poezijos šventė „Senamiesčio Žiogas“ įpusėjo savo vasarišką kelionę. Per pirmuosius šventės „Senamiesčio Žiogas“ koncertus, klausytojai galėjo išgirsti ne tik žinomus Lietuvos bardus, bet ir charizmatiškus atlikėjus iš užsienio. Renginiuose jau svečiavosi Ieva Narkutė, Aidas Giniotis, Neda ir Olegas Ditkovskis, Domantas Razauskas su grupe, bei svečiai iš užsienio: Kyganas Makinrojus (Keegan McInroe) iš JAV, Vincentas Longas (Vincent Long) iš D. Britanijos ir Stefanas Raušas (Stefan Rausch) iš Austrijos.

Jau septintus metus rengiama šventė, kiekvienais metais stebina žiūrovus atlikėjų, parodų ir meno dirbtuvių gausa. Per septynerius metus šventė tapo vienu iš didžiausių dainuojamosios poezijos renginių, sutraukiančių daug gyvos muzikos gerbėjų.

„Mums malonu pristatyti kažką naujo savo klausytojui, stengiamės jį nustebinti ir priversti nusišypsoti. Džiaugiamės, kad pavyksta pasiekti savo tikslus“, – sako viena iš šios šventės rengėjų Giedrė Klimavičiūtė.

Liepos 25 d., ketvirtadienį, 19 val. įvyks trečiasis šventės „Senamiesčio Žiogas“ koncertas. Kaune, Ryšių istorijos muziejaus kiemelyje, saulę už senamiesčio stogų palydės ir savo muzika dalininsis tikrai didelis burys atlikėjų. Renginyje dalyvaus Vytautas V.Landsbergis ir Ramunė Landsbergienė – šeimos duetas, kurių muzika, rodos, įsiskverbia tiesiai į klausytojo sielą. Koncerte atlikėjai dalinsis kūryba, kuri yra tokia atvira, jog ją vienodai jausti sugeba ir vaikas, ir suaugęs. Darius Žvirblis – atlikėjas, kuris puikiai pažystams iš ką tik iširusios grupės Atika. Šiuo metu prie Dariaus prisijungė jo bendražygis Michailas Denisenko ir Kostas Radlinskas. Tai grupė, kuri neturi pavadinimo, jų programoje išgirsite grupės Atika dainas ir naują, dar niekur neskambėjusią kūrybą. Grupė „Kamanių šilelis“ slepia du jaunus perspektyvius atlikėjus, ieškančius savęs tautų muzikoje, lietuviškame folklore, šiaurės ir pietų skambėjime bei žodžio subtilume. Tai grupė kuri tiesiog užkrečia jaunatviška ir džiugia energija, nesistengdami įtilpti į muzikinių žanrų rėmus ir toliau eksperimentuoja. O koncertą pradės jauna, tačiau stulbinančiai talentinga jaunoji dainuojamosios poezijos atlikėja Gintarė Juknaitė.

Jau tapo įprasta, kad šventės renginiai yra puošiami įvairiomis jaunųjų menininkų parodomis. Dviejuose „Senamiesčio žiogo“ renginiuose buvo pristatytos juvelyrikos ir keramikos darbų parodos. Trečiojo renginio metu kiemelį papuoš nuotraukų paroda, o „Šeimos pramogų ir kūrybos parkas“ paruoš kūrybines dirbtuves mažiesiems renginio žiūrovams.

„Senamiesčio žiogas“ antrojo koncerto tiesioginės transliacijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė