Savaitgalį bardai dainavo „Akacijų alėjoje“ (0)

„Akacijų alėja“

„Akacijų alėja“

Renginio „Akacijų alėja“ gerbėjus lietus bandė gąsdinti visą šeštadienį. Tačiau minios prisiekusių bardų muzikos gerbėjų sugužėjo į Kulautuvą dviračiais, pėsčiomis, automobiliais, autobusais ir net laivu. Parimę pušų paunksnėje ir pasipuošę margaspalviais skėčiais žiūrovai mėgavosi dainomis, emociniu poilsiu su šeimomis.

„Džiaugiuosi, kad nebeklausiama, kuriame Lietuvos kampelyje vyksta „Akacijų alėja“. Dabar domimasi: „O kuo nustebins šįmet?“, – festivalį ir klausytojus sveikino renginio rėmėjas ir vienas iš šventės organizatorių Kauno rajono meras Valerijus Makūnas. Anot mero, akacijų sėklas nelengva išauginti, tačiau vieną kartą išsiskleidęs daigas užaugina tvirtą ir įspūdingą medį.

„Dar dirbdamas Kulautuvos seniūnu, jau daugiau nei prieš visą dešimtmetį, tikėjau ir siekiau, kad šio kerinčio miestelio vardą žinotų visa Lietuva. Kruopštaus darbo ir užsispyrimo rezultatus matome čia jau ne vienerius metus“, – džiaugėsi vienas iš pirmųjų renginio iniciatorių Savivaldybės administracijos direktorius Ričardas Pudževelis. Linkėdamas sėkmės garsinti Kulautuvos vardą ir pasaulyje direktorius įteikė Virgiui Stakėnui simbolinę festivalio vėliavą.

Kulautuvos pušyne pastatytoje scenoje koncertavo Kostas Smoriginas, Virgis Stakėnas, Vytautas Babravičias-Simas, Evelina Sašenko, svečiai iš Pitsburgo (JAV) M. Deluka (Mikey DeLuca) ir Igis (Iggy), Giedrius Arbačiauskas, Markas Palubenka, Sigutis Jačėnas, Andrius Zalieska (Zala), šalies jaunimo dainuojamosios poezijos konkursų laureatai, kurie dovanojo susirinkusiems geriausias savo ir kitų atlikėjų, jau liaudies hitais tapusias dainas.

Specialiai „Akacijų alėjos“ renginiui M. Deluka (Mikey DeLuca) ir Igis (Iggy) išleido unikalų, riboto tiražo (tik 150 egz.) albumą. Kiekvienas kompaktinis diskas buvo numeruotas ir papuoštas atlikėjų autografais. Kompaktiniai diskai, kaip ir kitų atlikėjų įrašai, pirmasis kompaktinių diskų serijos „Po Akacijos ženklu“ kompaktinis diskas ir „Akacijų alėjos“ laikraščiai raginantys aukoti Paštuvos ir Kulautuvos bažnyčių atstatymo fondui, buvo parduodami „Akacijų krautuvėlėje“.

Šiemet atlikėjų patogumui buvo pastatyta didesnė, modernesnė scena, parke įrengti šviestuvai, pasirūpinta akustiniu komfortu. Šiandien festivalis yra laikomas kokybės simboliu dainuojamosios poezijos judėjime.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė