Tautininkai ragina neišleisti V.Uspaskicho į Rusiją (37)

UspaskichasTautininkų Sąjunga, sužinojusi, kad nuteistas Viktoras Uspaskichas, kuriam bausmės vykdymas atidėtas iki nuosprendžio įsiteisėjimo, šią naktį bandys išvykti į Maskvą, kur galimai bandys pasislėpti nuo teisėsaugos, nusiuntė pareiškimą visoms atsakingoms institucijoms ir ragina jas neišleisti šio piliečio iš Lietuvos teritorijos, kol jis neatliks jam teismo skirtos bausmės – 4 metų kalėjimo.

Taip pat ragina visus pilietiškai nusiteikusius Lietuvos žmones liepos 13 d. 3 valandą nakties rinktis Vilniaus Oro uoste ir atkreipti pareigūnų dėmesį į nusikaltėlio bandymą pabėgti į užsienį. Lėktuvas iš Vilniaus į Maskvą išskrenda 5 valandą 10 minučių Lietuvos laiku.

Generalinei prokuratūrai adresuotame Tautininkų Sąjungos pareiškime rašoma:

„Atkreiptinas dėmesys, kad ši byla yra rezonansinė ir ypač aktuali visuomenei. Teisme ji buvo nagrinėjama penkis metus, V. Uspaskich jau slapstėsi Rusijoje, vengė dalyvauti teismuose ir apklausose prokuratūroje. Todėl reikalaujame sustabdyti jo išvykimą, kuriuo galimai siekiama išvengti baudžiamosios atsakomybės, pasislėpti nuo Lietuvos teisėsaugos“.

tautininkusajunga.lt informacija

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė