Rusijos Dūmos narys: Lietuviai kovojo su rusų užkariautojais? – fašistai! (video) (33)

Rusijos dūmos narį įsiutino Lietuvos vėliavos spalvų aiškinimas vaikiškoje knygelėje (nuotr. Twitter). Rusijos dūmos narį įsiutino Lietuvos vėliavos spalvų aiškinimas vaikiškoje knygelėje (nuotr. Twitter).

Rusijos dūmos narį įsiutino Lietuvos vėliavos spalvų aiškinimas vaikiškoje knygelėje (nuotr. Twitter).

Rusijos Dūmos deputatas, partijos „Jedinaja Rosija“ narys Aleksandras Chinšteinas savo socialinio internetinio tinklo „Twitter“ paskyroje įkėlė nuotrauką iš Silvijos Bednar knygos „Pasaulio vėliavos vaikams“.

Rusijos dūmos narį įsiutino Lietuvos vėliavos spalvų aiškinimas vaikiškoje knygelėje (nuotr. Twitter).

„Užėjau į knygų parduotuvę, o ten prioritetinėje lentynoje guli ši knyga. Pradėjau sklaidyti. Pasirodo, raudona spalva Lietuvos vėliavoje – kraujas, kurį lietuvių tauta praliejo kovodama su rusų užkariautojais“, – rašė deputatas.

„Knygos tiražas – 3000 vnt., ji skirta įvairaus amžiaus vaikams. Už tokias knygas aš rankas ir kojas nuplėšyčiau“, – pridūrė politikas.

A.Chinšteinas pareiškė, kad dėl šios knygos kreipsis į prokuratūrą.

„Reikalausiu, kad ši rusofobinė knyga būtų išimta iš prekybos, o leidėjai būtų nubausti. Fašistai!“ – piktinosi politikas.

Kas yra fašizmas ir kuo jis panašus į komunizmą? Į šį drąsų klausimą puikiai atsako vienas dokumentinių filmų. Rusijos dūmos nariui, o ir visiems skaitytojams derėtų pažiūrėti dokumentinį filmą Sovietų pasaka .

httpv://youtu.be/h–HRWrzOKo

Kategorijos: Kultūra, Literatūra, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Užsienyje, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .

33 komentarai

 1. Marta:

  tikiu, kad Khinšteinas su malonumu plėšytų kojas ir rankas. O gal jis tiikėjosi, kad ši raudona spalva palikta iš pagarbos chazariškiems bolševikams?

  Ar toks pareiškimas neprimena Stalino propagandisto Ilja Geršovič Erenburgo agitacijos, sukėlusios visišką lietuvių genocidą Klaipėdos krašte: „Nėra nieko, kas vokiečiuose būtų be kaltės – nei tarp gyvųjų, nei tarp mirusiųjų. Sulaužykite germaniškųjų moterų rasinį pasididžiavimą. Pasiimkite jas sau, kaip savo teisėtą grobį. Mums nieko nėra gražesnio kaip vokiečių lavonai. Žudykite vokiečius! Juk neatsiras tokio tarp jūsų, kuriam nebūtų nekaltų vokiečių“.

  Taip kad chazarai turėtų prisiimti kolektyvinę atsakomybę už lietuvninkų visišką išnaikinimą Rytprūsiuose. Jie negalėjo nežinoti, kad čia lietuvių gyvenamos teritorijos. Ne lietuvių kaltė, kad tuo metu Vokietijos užgrobtoj teritorijoj vokiečiai ten gimusiems nedavė pasirinkimo ir vadino Vokietijos piliečiais. Šis genocidas įrodo, kad mažų tautų naikinime fašistinė Vokietija ir bolševikinė rusija ėjo išvien.

 2. Marta:

  Tą patį liudija ir Vinco Krėvės pasakojimas apie jo susitikimą su Molotovu:
  V. Molotovas kalbėdamasis su V.Krėve atskleidė tikruosius, toli siekiančius, Sovietų sąjungos tikslus. Štai Molotovo žodžiai: „- Verčiate mane pasakyti, ko visai dabar nenorėjau sakyti. (…) Turite pagaliau realiai pažvelgti tikrenybei į akis ir suprasti, kad atskiros mažos valstybės turės ateityje visos išnykti. Jūsų Lietuva, kaip ir kitos Pabaltijo valstybės, neišskiriant ir Suomijos, turės įsijungti į garbingą tarybinių respublikų šeimą. Turėtumėt todėl jau dabar paruošti Lietuvos liaudį tarybinei santvarkai, kuri ateityje bus visur, visoje Europoje įgyvendinta, vienur anksčiau, kaip Pabaltijo valstybėse, kitur vėliau. (…) Esame tvirtai įsitikinę, ir šiandien labiau negu kitu metu, kad genialusis draugas Leninas neklydo, tvirtindamas, jog Antrasis pasaulinis karas padės mums įsitvirtinti visoje Europoje. (…) Ir šį pasikalbėjimą atpasakojau Natkevičiui ir čia pat jį užfiksavome „Pro memoria“[5] – rašo V.Krėvė.

  • Nepolitikas:

   Geras filmukas. O svarbiausiai labai pigus – 10 „pašnekovų“, fragmentų fragmentai ir …propagandos triukas gatavas. Amerikos iliuzionistai! Jeigu ne faktai, tai galima ir patikėti šito amerikietiško šlamšto. Bet „patinka“, kaip apdorojama Ukrainos istoriją ir ukrainiečiai, ko gero NATO ir ES spaudžia laikas, reikia greičiau šitą valstybę „prariti“. O kas liečia rusų, tai koks jų reikalas, kaip aiškinama spalva, lenkams gali pateikti „kovojant su Lenkija“ ir t.t. Na „Marta“, tave irgi galima prie amerikietiškų iliuzionistu prijungti – toks talentas Lietuvoje pūna, o kiek gali sukurti… 🙂

   • tikras lietuvis:

    Nusipaistei ir vėl – Marta sakė tiesą, kuri gali nepatikti tik Lietuvai priešiškiems elementams.

    • Nepolitikas:

     Ir tu gali prisijungti prie jų su savą „tiesaaa“. 🙂

    • Nepolitikas:

     Ar tai tiesa? Kad epidemijų pasekmės (šiltinė, maras, difterija ir t.t ), pakiša kaip „golodomora“.

      • Nepolitikas:

       Jo? Medicina: “Все пандемии захватывали Россию, куда Холера заносилась из Афганистана, Ирана, Турции сначала обычно в Астрахань, Одессе и др. портах Чёрного моря бЗакавказье, Среднюю Азию, затем — в большинство губерний. Только с 1918 по 1933 г.г. в России заболело свыше 1,7 млн. чел., из них около 700 тыс. умерли.”

       • tikras lietuvis:

        Golodomoras, tavo žiniai, truko tik vienerius metus, ir tik Ukrainoj, ir tik ten, iš kurių valstiečių buvo atimti grūdai, po ko žmonės pradėjo net valgyti vienas kitą – ar tai, manai, iš raškažiaus žmonės – nei iš šio, nei iš to pradėjo vienas kitą valgyti?
        Tu, gal, žydeli, savo tokias teorijas pasitaupyk rasiejinių imperialistų rateliui – čia tokiom nesąmonėm nieko neįtikinsi.

 3. Gerai atsimenu Šėpos teatrą – kaip rusų komunistinė valdžia buvo pasipiktinusi sužinojusi, kad Lietuvos „buržuazinėje“ vėliavoje KRASNYJ CVET V NIZU.

  • tikras lietuvis:

   Tarybmečiu niekas niekada nenagrinėjo buvusių valstybių vėliavų – maišai tą laiką su laiku kada, jau vykstant perversmui, Lietuvoje buvę rusai, tada dar esant TSRS vėliavai (raudonai) sutiko, kad daugiau spalvų vėliavoje kaip ir nieko, bet, atseit jų nuomone, geriau raudona spalva lietuviškoje vėliavoje būtų viršuje.

 4. medus:

  šiurpus filmas, betgi labai aktualus šiandienai – mano manymu, ypač dėl šių dalykų:
  Suomija, užpulta Sovietų sąjungos, prisidengiant „fašistų suomių“ pretekstu. labai neromantiškai primena šiandieną Lietuvoje tautininkams bandomas prikabinti fašistų svastikas ir nacionalistų šūkius;
  Rusijos nacionalsocialistų įvykdyta kitataučių egzekucija – valdžios per medios priemones pavadinta farsu bei kitos (priešiškos) valstybės provokacija irgi kažką primena. žodis „farsas“ paskutiniu metu darosi toks populiarus ir…parankus:);
  Markso ir Engelso statulos bei idėjos Europoje gali būti ne tokios atsitiktinės. o jeigu kam atrodo kitaip, tai – puiki proga pamąstymui kodėl jos ten ir ar gali būti, kad visos viena kitą keičiančios totalitaristinės sistemos (pasireiškiančios atvira arba paslėpta forma), yra kažkaip susietos. iš tiesų yra peno pamąstymui.

 5. Turėjo būti parašyta:
  “… в борьбе с русскими, польскими и германскими завоевателями.”

  • Jei germanskimi, tai tada reikėjo rašyti ir – slavianskimi…

   • Marta:

    et, jūs abu neteisūs. Juk į vėliavą sureagavo ne rusas, o chazaras. O jų buvo pakankamai ir Hitlerio ir Stalino komandoje. Karą taip pat laimėjo chazarai perkėlę savąjį chanatą iš Aukso ordos teritorijos į Palestiną, strategiškai patogesnę vietą. Žodis “Rotschild” ir reiškia raudoną skudurą, jei ką.. Niurnbergo proceso metu Hitlerio sekretorius, be kurio Hitleris nepriimdavo nei vieno sprendimo – M.Bormanas Niurnberge nebuvo teisiamas. Jo vaikai ir anūkai gyvena Šveicarijoje aprūpinti ir laimingi. Holokausto tikrieji architektai taip ir liko neatskleisti. O Holokausto tyrinėjimą vienu metu net į kalėjimus istorikus sodindavo. Tik Prahos deklaracija padėtį radikaliai pakeitė. Todėl ją pasirašiusius reiktų laikyti didvyriis, išgelbėjusiais Europą nuo totalitarinės diktatūros strategų kurto plano hard power (karinio Europos veido keitimo) keičiant soft power – įtatymais įtvirtintos diktatūros. Priminsiu, kad mūsų didvyriai, pasirašę Prahos deklaraciją, yra Landsbergis su Zingeriu. Tautos čia nie prie ko.

    • Marta:

     Svarbiausia filmuko mintis – raudonoji armija su SS ėjo koja kojon. Vienodi konslageriai, toks pat tautų genocidas, tame tarpe tikinčių (ne raudonų) žydų kalbančių hidiš kalba ir nepaklususių keltis į naujai kuriamą Izraelį, “aukojimas”, kad po to galima būtų apkaltinti visas Europos tautas, įteigiant joms, kad būtent nacionalizmas yra tas blogis, atnešęs karus ir nelaimes Europai, o ne didieji totalitarinės diktatūros strategai. Ir kad dėl to nacionalinės valstybės neturi teisės į egzistenciją…
     Taigi, Molotovo pažadai vykdomi pilnu tempu. Europa verčiama priimti pabėgėlius iš Afrikos ir Azijos “karštųjų ” židinių, o tuo tarpu, paskaičius Rusijos dūmos atstovo A.Kchinšteino blogą matom, kad Rusijos Dūma priiminėja įstatymus prieš imigrantus, svarstomi leidimai prokuratūrai įsiveržti į emigrantų butus… gėjų “propaganda” draudžiama. Vienu žodiu, visa tai ką chazarų think tankai skiepija “supuvusiai ir amoraliai” Europai, Rusijai kaip ir negalioja.

     Nuo to laiko kai karingų pirklių tauta – chazarų chanatas (kaganatas) 9 a priėmė judaizmą ir pasiskelbė “išrinktaja tauta”, o ypač po to kai jų teritorijoje įsikūrė aukso Orda, neužilgo chazarai ėmė tvarkytis Rusijoje. Pirmasis chazariško kraujo valdovas buvo Ivanas Žiaurusis. Jau Petras I skleidė planus , kad Rusija turėtų pirmiau užvaldyti Ameriką, o tik po to Europą. Geresnio būdo kaip pasinaudojant po pasaulį pasklidusia karinga, rabinų valdoma pirklių tauta, nė nesugalvosi. Europoje, tų, kurie laiko save žydais, yra apie 12 milijonų. Apie 80 procentų – tai tiurkų kilmės chazarai- aškenazai. kitaip tarinat – žydai pagal tikėjimą. Tokie žmonės, praradę tikėjimą (pvz. ateistai revoliucionieriai) turėtų prarasti ir teisę vadintis žydu. Izraelyje yra virš 6 milijonų gyventojų, iš kurių didžioji dalis iš Rusijos kilusių chazarų. JAV – apie 3 procentus visų gyventojų, tačiau neproporcingai gyventojų skaičiui jų labai daug vyriausybinėse struktūrose. Kiek Rusjoje milijonų likę sunku nnustatyti, nes daugelis per gyventojų surašymą pasirašo rusais. O visose likusose šalyse yra kritinis minimumas, išskyrus Pietų Afrikos respubliką ir Kanadą. Bendrai paėmus turėtų būti ne mažiau 30 milijonų.

 6. LosAngeles:

  To ‘ruso’ pavarde viska pasako kam jis atstovauja. O jie visur ir visada provokaciju tevai, krikstateviai, idejiniai vadovai… daznai ir vykdytojai. Nevertetu stebetis… Idomu kad fasizmas ir bolsevizmas panasu tos pacios mamos vaikai, o mama tai jis labai gerai pazista, kaipgi nepazinsi gimdytojo.

 7. vienareikšmiai:

  Jeigu Chinšteinas rusas tai aš indėnas.Pagal pavardę jis-žydas.Trockio,Lenino ir t.t. ir t.t. vienakraujis.Tai ko iš jo norėti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė