„Lietuvos ryto“ TV laidoje „Lietuva tiesiogiai“ apie lietuvybės išsaugojimą (TV transliacija) (8)

aAlvydas Medalinskas | Alkas.lt nuotr.

Alvydas Medalinskas | Alkas.lt nuotr.

„Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Lietuva tiesiogiai“ žiūrovai šįvakar vietoje žurnalistės Daivos Žeimytės išvys politikos apžvalgininką Alvydą Medalinską. Mykolo Romerio universiteto dėstytojas 49 metų A.Medalinskas savaitę pavaduos atostogaujančią laidos vedėją.

Bene visose televizijų pokalbių laidose, taip pat – ir „Lietuva tiesiogiai“, dalyvavusiam A.Medalinskui pačiam būti laidos vedėju dar neteko.

„Mane dažnai kalbina žurnalistai. Kiek pamenu, nesu dalyvavęs tik laidose „Teisė žinoti“ (LRT televizija)  ir „Diagnozė: Seimas“ (LNK). Padirbėti laidos vedėju bus tikrai įdomu. Tačiau žurnalistikoje esu ne naujokas“, – sakė A.Medalinskas, kuris Sąjūdžio laikais buvo vienas „Atgimimo bangos“ vedėjų. Vėliau jis yra dirbęs spaudoje – ne tik rašęs straipsnius, bet ir vedęs apskrito stalo diskusijas, tačiau tai buvo darbas ne prie įjungtų kamerų, o su diktofonu.

Šįvakar A.Medalinsko vedamoje laidoje dalyvaus Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas ir Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento direktorė Gintė Damušytė. Bus dar ir trečias pašnekovas.

Su jais politikos apžvalgininkas diskutuos apie lietuvybės išsaugojimą.

Tiesioginę TV laidos transliaciją žiūrėkite ČIA (nuo 18:25 val.).

„Liepos 6-ąją visi drauge giedojome „Tautišką giesmę“. Ji – šventa ne tik Lietuvoje gyvenantiems, bet ir po visą pasaulį išsibarsčiusiems lietuviams. Kas mus visus šiandien sieja, be to, kad esame lietuviai? Kaip išlaikyti, sutvirtinti ryšius ir nenutautėti? Ką galėtų padaryti užsienyje įsikūrusios lietuviškos mokyklos, Bažnyčia ir šalies valdžia?“ – klausimus, kurie bus keliami laidoje, vardino A.Medalinskas.

Laidą „Lietuva tiesiogiai“ žiūrėkite pirmadieniais – ketvirtadieniais 18 val. 25 min. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , .

8 komentarai

 1. tikras lietuvis:

  Šūdas – ne tema.
  Reikia suduoti smūgį pederastams: kodėl, Medalinskai, tuo neužsiimi?
  Tai yra šios dienos aktualija.

 2. Kažin:

  Tai, kad čia ne Medalinsko, o “Lietuvos ryto” TV, kurios pozicija tuo klausimu daugeliui aiški.
  Šiai TV siūlomas klausimas gal būtų prasmingas tik dėl asmenų, siekiančių tapti valstybės valdymo struktūrų vadovais ar kolegialių organų nariais.
  Konkrečiai – klausimas dėl atitinkamo sveikatos testo įvedimo būtinybės ir galimybių tokiems asmenims. Visa kita ta tema banalybė.

 3. Alvydas Medalinskas:

  Aš pats pasirinkau šią temą. Niekas man jos neįpiršo. Man lietuvybės tema yra aktuali visada.

 4. tikras lietuvis:

  O dėl lietuvybės nėra ko daug šnekėti: išvykėliai, kurių daugumą negrįš, nebebus lietuviai – nebedirbs Lietuvai.
  Kas sako, kad kiekvienas, kuris kažkada gyveno Lietuvoje, yra lietuvis, nors jam nusispjauti ant Lietuvos, tai yra tiesiog liaudies priešas.
  Nesakau, kad asilas – tai būtų per švelnu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė