Paštuose – atvirukai, skirti Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai (0)

1Lietuvai pradėjus pirmininkauti Europos Sąjungos (ES) Tarybai Lietuvos paštas kviečia išsiųsti linkėjimus užsienyje gyvenantiems artimiesiems ir draugams. Kartu su Užsienio reikalų ministerija Lietuvos paštas išleido specialius pirmininkavimui skirtus atvirlaiškius, kurių nemokamai galima gauti visuose centriniuose paštuose.

„Specialūs atvirukai – tai dar vienas būdas skleisti žinią apie Lietuvai svarbų įvykį. Tikimės, kad juos savo draugams užsienyje bei artimiesiems siųs ne tik Lietuvos gyventojai, bet ir į posėdžius atvyksiantys svečiai“, – sakė Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai atstovė spaudai Rasa Jakilaitienė.

Nemokamų pirmininkavimui skirtų atvirukų galima gauti visuose centriniuose paštuose – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Tauragės, Utenos ir Telšių.

Gyventojai galės rinktis skirtingų atvaizdų atvirukus. Užsienio reikalų ministerija drauge su naujienų portalu „Delfi“ buvo paskelbusi fotografijų konkursą „Linkėjimai iš Lietuvos“. Konkursui atsiųsta 650 nuotraukų, iš kurių portalo „Delfi“ lankytojai išrinko penkias jiems labiausiai patikusias fotografijas. Jos ir puošia atvirlaiškius, kuriuos oficialių renginių svečiai galės siųsti į savo šalis nemokamai.

Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai proga Lietuvos paštas taip pat yra išleidęs ir specialų pašto ženklą. Jis apyvartoje pasirodė birželio 15 dieną.

Pašte ženklo fone pavaizduota Europos Sąjungos vėliava, centre – šalių narių vėliavos. Pirmininkavimui skirtą pašto ženklą kūrė dailininkė Indrė Ratkevičiūtė. Ženklas išleistas 80 tūkst. tiražu, jo nominalas – 2,45 Lt.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė