M.Karaliaus ir VU IF Alumni draugijos premija įteikta absolventei A.Terleckaitei (0)

M.Karaliaus ir VU IF Alumni draugijos premija įteikta absolventei A.Terleckaitei  | naujienos.vu.lt nuotr.

M.Karaliaus ir VU IF Alumni draugijos premija įteikta absolventei A.Terleckaitei | naujienos.vu.lt nuotr.

Birželio 27 d. vykusioje Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto (VU IF) diplomų teikimo ceremonijoje tradiciškai įteikta ir Mindaugo Karaliaus bei VU IF Alumni draugijos premija už geriausią bakalauro darbą. Šių metų apdovanojimas atiteko Aušrai Terleckaitei, apgynusiai bakalauro darbą „Sovietinės Lietuvos literatūrinis laukas 7 dešimtmetyje“.

VU IF Alumni draugija, siekdama skatinti studentų mokslinę veiklą, motyvuoti tolimesnėms istorijos studijoms, drauge su ilgamečiu Istorijos fakulteto mecenatu Mindaugu Karaliumi premiją teikia nuo 2010 m.

„Idėja įsteigti premiją kilo labai natūraliai. Pats buvau aktyvus studentas tiek mokslo, tiek kultūrinio gyvenimo organizavimo atžvilgiu, galima sakyti, suaugau su Istorijos fakultetu, jo bendruomene, labai vertinu išlikusį ryšį. Visada žavėjausi mecenatystės tradicija, premija buvo ir yra mano grąža universitetui, Istorijos fakultetui už neįkainojamas žinias ir patirtį. Išėjęs į verslą nutolau nuo mokslo, tačiau džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie jaunų žmonių skatinimo“, – prisimena VU IF alumnas, verslininkas M.Karalius, 1996 m. įsteigęs savo vardo premiją už geriausią VU Istorijos fakultete apgintą bakalauro darbą.

„Manome, kad studentų motyvavimas yra labai svarbi alumnų idėjos dalis. Šios premijos teikimas yra viena stabiliausių mūsų draugijos vykdomų veiklų. Tikimės, kad toks studentų darbų įvertinimas suteiks pasitikėjimo ir įkvėps juos siekti tolesnių žinių, nuteiks prasmingam darbui mokslo, visuomenės ir valstybės labui“, – mintimis dalijasi VU IF Alumni draugijos pirmininkas, istorikas ir žurnalistas Vytautas Bruveris.

Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto Alumni draugija – Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto absolventų asociacija, kurią 2004 m. subūrė fakultetui neabejingi auklėtiniai, vedami noro bendrauti, prisiminti gražiausias akimirkas, prisidėti prie fakulteto puoselėjimo, sėkmės ir pripažinimo.

2009 m. VU IF Alumni draugija organizavo pirmąją „Historiadą“ – didžiąsias istorikų sugrįžtuves – precedento neturintį VU istorikų alumnų susitikimą. Jo metu vienbalsiai nuspręsta „Historiadą“ rengti kas ketverius metus ir dar gausiau susirinkti. Šiais metais „Historiada 2013“ vyks spalio 26 d.

Kategorijos: Istorija, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė