Sostinėje duris atveria ketvirtoji tarptautinė meno mugė „ArtVilnius“ (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Susipažinti su moderniąja Lietuvos ir užsienio daile kviečia didžiausias vizualiųjų menų renginys Baltijos šalyse – meno mugė „ArtVilnius“. Lietuvos meno galerininkų asociacijos rengiama mugė trečiadienį, birželio 26 dieną, prasideda Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

„ArtVilnius“ – labai svarbus renginys visam profesionaliam Lietuvos meno pasauliui: galerijoms, autoriams, kolekcininkams. O lietuvių žiūrovams tai – proga pakeliauti po šiuolaikinio meno pasaulį nesėdant į lėktuvą ar automobilį.

Šiemet meno mugėje „ArtVilnius“ dalyvaus per 50 žinomiausių meno galerijų iš Lietuvos ir užsienio šalių: Portugalijos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Danijos, D. Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos Italijos. Žiūrovai susipažins su daugiau nei 500 menininkų kūryba ir pamatys daugiau kaip 2000 naujausių meno kūrinių.

„ArtVilnius“ – ne tik tapybos, grafikos ir skulptūros darbų iš viso pasaulio ekspozicijos. Čia bus ką veikti ir tiems, kurie nenusėdi vietoje bei nori sužinoti apie meną daugiau.

Meno mugės erdvėse veiks didelio formato skulptūrų, objektų ir instaliacijų paroda „Takas“, vyks mokomoji programa vaikams, jaunimui ir suaugusiems, aktualūs pašnekesiai, paskaitos, filmų programa ir t.t. Bus galima susitikti su menininkais ir keliauti po ekspoziciją su gidu.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė