Kaunas – buriuotojų sostinė (0)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

„Kauniečiai buriuotojai ir jų pasiekimai padėjo pasauliui įrodyti, kad Lietuva yra buriavimo aukštumas pasiekusi valstybė“, – tvirtino antradienį Kauno miesto savivaldybėje lankęsis naujasis Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas Naglis Nasvytis. Kartu su juo į Kauną atvyko ir garsiausia šalies buriuotoja Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt, pasaulio ir daugkartinė šalies čempionė.

„Kaunas neabejotinai yra buriavimo lopšys. Visi buriuotojai olimpiečiai yra kilę iš Kauno. Čia atidaromas buriavimo sezonas, kuriuo duodamas startas ir kitiems miestams. Sakydami žodžius „Lietuvos buriuotojai“ visada omenyje turime buriuotojus kauniečius, „Bangpūčio“ mokyklos auklėtinius“, – sakė N. Nasvytis.

Lietuvos buriuotojų sąjungos prezidentas padėkojo miesto merui Andriui Kupčinskui už ilgalaikę paramą geriausiai Lietuvos buriavimo mokyklai „Bangpūtys“ ir didelį indėlį į buriavimo plėtrą bei įteikė medalį. Apdovanota buvo ir Gintarė Volungevičiūtė-Scheidt. Ji išrinkta geriausia 2009–2012 metų Lietuvos buriuotoja.

Lietuva buriavimo sporte pelnė tarptautinį pripažinimą ir pirmą kartą šiais metais buvo pakviesta organizuoti Europos taurės „Laser“ jachtų klasės varžybas. Kol kas sprendžiama, kuriais metais – 2014-aisiais ar 2015-aisiais – Lietuvoje bus rengiamos šios prestižinės buriamo varžybos.

„Kaunas rodo puikų pavyzdį organizuojant įvairius tarptautinius sporto renginius. Sekmadienį Kaune baigėsi Europos komandinio čempionato II lygos varžybos, visai netrukus prasidės Europos U-19 futbolo čempionatas. Manau, kad miestas būtų pajėgus organizuoti ir prestižines Europos buriavimo taurės varžybas“, – teigė Kauno meras A. Kupčinskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė