Tautininkai piketavo, kad Seimas rengtų referendumą dėl žemės pardavimo užsieniečiams (nuotraukos) (22)

Tautininkų piketas | J.Česnavičiaus nuotr.

Tautininkų piketas | J.Česnavičiaus nuotr.

Birželio 20 d. vidurdienį Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga ir Tautininkų sąjungos nariai surengė piketą „Savo Žemės neparduosim – Briuseliui nepasiduosim“, skirtą palaikyti Seimo narių Algirdo Patacko ir Gedimino Jakavonio iniciatyvą surengti privalomą referendumą siekiant įtvirtinti, kad Lietuvos žemė galėtų priklausyti tik Lietuvos valstybei ir jos piliečiams.

„Žemė neturėtų virsti preke, ji neturi tapti pasipelnymo šaltiniu. Seimas dar turi paskutinę galimybę neparduoti Tėvynės, tam kelią galima užkirsti surengiant referendumą, kuriame Tauta pasakytų ryžtingą NE Lietuvos žemės pardavimui užsienio valstybių piliečiams“, – sakė Tautininkų sąjungos vicepirmininkas, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka.

„Jei Seimas to nepadarys – tai mes Lietuvos piliečiai parodysime, kas yra tikrieji Lietuvos šeimininkai. Surinksime pakankamą skaičių parašų ir patys surengsime referendumą savo žemei apginti. Lietuva buvo ir yra taikių žemdirbių šalis, tačiau šie žemdirbiai akimirksniu tampa nuožmiais kariais, kai kas nors išdrįsta pasikėsinti į tai, kas lietuviui švenčiausia: į Tėvynę, Šeimą ar Žemę“, – sakė J.Panka ir pranešė, kad privalomam referendumui dėl Lietuvos žemės nepardavimo užsieniečiams inicijuoti jau yra surinkti 52 Seimo narių parašai.

Kad Seime būtų svarstoms nutarimas dėl referendumo surengimo turi pasirašyti mažiausiai 47-eri Seimo nariai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė