Naglis Puteikis pasiūlė Seimui ištirti galimą VSD ir prokurorų nusikaltimą (3)

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Naglis Puteikis | Alkas.lt nuotr.

Seimo narys Naglis Puteikis trečiadienį, birželio 12-ąją, registravo pasiūlymą sudaryti Seimo laikinąją tyrimo komisiją dėl Valstybės saugumo departamento (VSD) galimai teiktos dezinformacijos ir galimai neteisėtų Generalinės prokuratūros veiksmų pavedant VSD atlikti faktiškai ikiteisminį tyrimą Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos (FNTT) vadovų atleidimo istorijoje.

Savo sprendimą N.Puteikis grindžia tuo, kad žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau pranešimų, jog Valstybės saugumo departamentas galimai tyčia suklaidino valstybės vadovus dėl Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovų, o Generalinė prokuratūra galimai neteisėtai pavedė VSD atlikti tyrimą – taip siekdama atleisti tuometinius FNTT direktorių generolą Vitalijų Gailių ir jo pavaduotoją majorą Vytautą Giržadą.

Seimo laikinoji tyrimo komisija turėtų įvertinti Seimo nario V.Gailiaus ir piliečio V.Giržado pateiktą informaciją apie VSD ir Generalinės prokuratūros pareigūnų neteisėtus veiksmus jų atžvilgiu.

Papildyta 22:50 val.

Seimas nemėgins sudaryti laikinosios tyrimo komisijos dėl galimo poveikio teismams ir teisėjams, mat kai kuriems Seimo nariams atsiėmus parašus pritrūko parašų reikalavimui, kad būtų sudarymo iniciatyvos. Net 15 iš 45 Seimo narių pritarusių N.Puteikio pasiūlytam  nutarimo „Dėl laikinosios Seimo komisijos sudarymo“ projektui šiandien dezertyravo – atsiėmė savo parašus. Reikalauti komisijos sudarymo pagal Seimo statutą gali 36 Seimo nariai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė