Įspūdingi gamtos vaizdai – fotografų akimis (0)

Akimirka prieš pakilimą | L.Jonaičio nuotr.

Akimirka prieš pakilimą | L.Jonaičio nuotr.

Pasaulinės aplinkos dienos proga Aplinkos ministerijoje atidaryta Lietuvos laukinės gamtos fotografijų konkurso „Gintarinis žaltys 2012“ laureatų darbų paroda. „Vargu ar gali būti geresnis būdas parodyti mūsų gamtos grožį kaip šios įstabios fotografijos“, – sako aplinkos ministras Valentinas Mazuronis.

„Gintarinis žaltys 2012“ – jau trečiasis gamtos fotografų konkursas, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 gamtos fotografų, pateikusių per 200 darbų. Iš visų dalyvių daugiausia laurų pelnė Marius Čepulis. Per laureatų pagerbimą Vyriausybės rūmuose gegužės mėnesį ministras Valentinas Mazuronis jam įteikė vienos svarbiausių šio konkurso nominacijų – Metų fotografo –apdovanojimą. Gamtos fotografijai Marius Čepulis skiria didžiąją savo laisvalaikio dalį, o jo nuotraukose dominuoja paukščiai.

Nominacijos „Lietuvos kraštovaizdis“ laureate tapo Gražina Sventickienė už fotografiją „Rytas kuršių žemėje“. Miškininkų nominaciją „Žmogus ir gamta“ laimėjo Rimantas Bikulčius už fotografiją „Šeštadienis“. Specialųjį Lietuvos miškininkų sąjungos prizą už geriausią miško nuotrauką pelnė fotografijos „Skrajojančios pušys“ autorius – Antaliedės girininkas Jonas Barzdėnas.

Konkursą organizuoja gamtos fotografų klubas „Naturephoto.lt“ ir „Žurnalo apie gamtą“ redakcija. Geriausius konkurso dalyvių darbus galima pamatyti ir ką tik išleistame albume „Lietuvos laukinės gamtos fotografija 2012“.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė