Universiteto tremtyje studentai susitiks su Tibeto vyriausybe tremtyje (0)

Sikyong dr. Lobsang Sangay ir Dalai Lama | facebook.com nuotr.

Sikyong dr. Lobsang Sangay ir Dalai Lama | facebook.com nuotr.

Birželio 13 d. Lietuvoje tremtyje veikiančio Europos humanitarinio universiteto (EHU) studentai susitiks su Tibeto Vyriausybės tremtyje vadovu Sikyong dr. Lobsang Sangay. Susitikimo metu Baltarusijoje įsteigto, bet vėliau į Lietuvą priversto persikelti universiteto, skleidžiančio kritiško mąstymo, laisvės idėjas studentai ir dėstytojai su svečiais diskutuos apie demokratiją, žmogaus teises, išsilavinimą ir asmeninę atsakomybę.

Viešnagės metu birželio 14 d. 12:00 val. dr. L. S. Sikyongon taip pat skaitys viešą paskaitą Europos informacijos centre Seimo III rūmuose.

Tibeto Vyriausybės vadovas Sikyong dr. Lobsang Sangay yra JAV Harvardo teisės fakulteto absolventas. 2006 m. organizacija Azijos Bendruomenė jį paskelbė vienu iš dvidešimt keturių jaunų Azijos lyderių. Dr. Sangay dažnai kalba seminaruose visame pasaulyje kaip kviestinis svečias žmogaus teisių, konstitucionalizmo, konfliktų sprendimo temomis.

Dr. Sangay šalies vadovu tapo po 2011 m. vykusių rinkimų. Iki tol Tibeto politinis ir dvasinis vadovu buvo Dalai Lama, tačiau 2011 m. jis atsistatydino iš politinio vadovo pareigų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė