Lietuvos piliečiai budėję Garliavoje, Klonio gatvėje kviečiami netylėti (35)

Garliava, Klonio gatvė | Alkas.lt nuotr.

Garliava, Klonio gatvė | Alkas.lt nuotr.

Alko redakcija gavo grupės žmonių budėjusių 2009–2012 metais Garliavoje, Klonio gatvėje pareiškimą pavadinta „Dėl melagingai pateikiamos informacijos viešose erdvėse“. Po šiuo pareiškimų pasirašę 50 žmonių kviečia pasirašyti ir kitus Garliavos įvykių liūdytojus.

„Renkame parašus, nes daug žmonių važiavo į Klonio gatvę, tik šiuo metu negali pasirašyti, dėl to, kad gyvena kitame mieste, kaime ir negali atvykti. Šis pareiškimas, surinkus parašus, bus išsiųstas jame išvardintoms institucijoms“, – rašome laiške.

Skelbiame šio pareiškimo tekstą:

„Lietuvos Respublikos prezidentei Daliai Grybauskaitei
Seimo Pirmininkui Vydui Gedvilui
Ministrui Pirmininkui Algirdui Butkevičiui
Vaiko teisių apsaugos institucijoms
Vidaus reikalų ministrui Dailiui Alfonsui Barakauskui
teisėsaugos institucijoms
Lietuvos piliečiams

VIEŠAS PAREIŠKIMAS
dėl melagingai pateikiamos informacijos viešose erdvėse
2013 05 27
Kaunas

2013 m. gegužės 27 d. „Lietuvos ryto“ dienraštyje buvo publikuotas pilietės Astos Kuznecovaitės straipsnis pavadinimu „N.Venckienė bijo, kad bus apklaustas sūnus“, kuriame teigiama, kad mažametė Deimantė Kedytė, gyvendama savo senelių L. ir V.Kedžių namuose buvo „psichologiškai gniuždoma ir mušama“ ir galimai patyrė seksualinę prievartą.

Mes, žemiau pasirašę, Klonio gatvėje vardan tiesos budėję pilietiški žmonės, prisiimdami visą atsakomybę už savo žodžius, kategoriškai teigiame, kad visa straipsnyje pateikta informacija grubiai melaginga ir šmeižikiška. Minėta mergaitė savo senelių namuose gyveno visavertį, laimingą žmogaus gyvenimą: augo mylima, turėjo aibes draugų, laisva valia bendravo su budėjusiais žmonėmis, jai buvo sudarytos visos sąlygos normaliai vystytis, tobulėti, lavintis. Mes matėme mergaitę nuo 2009-ųjų iki 2012-ųjų gegužės 17-os dienos ryto – dieną vakarą. Matėme jos gerą nuotaiką, energiją, komunikabilumą, draugiškumą, net norą lyderiauti tarp kiemo draugų, mūsų vaikų. Mes matėme ir liudijame begalinį mergaitės prieraišumą ir meilę seneliui V.Kedžiui ir močiutei L.Kedienei.

Pabrėžiame, kad tuose namuose reguliariai lankėsi Vaiko teisių apsaugos tarnybos specialistai, psichologės, pati motina L.Stankūnaitė, mergaitė dažnai buvo tikrinama šeimos gydytojos ir niekas niekada nėra pastebėjęs ar atkreipęs dėmesio, kad vaikas būtų vienaip ar kitaip artimųjų traumuojamas. Mergaitė niekada niekuo nesiskundė savo mokyklos mokytojai, klasės bei kiemo draugams. Į Klonio gatvę atvažiuodavo Seimo nariai, Lietuvos kunigai, Lietuvos Nepriklausomybės akto signatarai, žymūs Lietuvos menininkai, aktoriai, Lietuvos ir net užsienio piliečiai, kurie ne tik kad nepastebėjo jokių smurto prieš vaiką požymių, bet ir stebėjosi jos drąsa, žingeidumu, noru bendrauti.

Mes, budėjusieji, liudijame, kad vaikas iki 2012 m. gegužės 17-osios ryto buvo puikios fizinės ir psichinės formos, geros sveikatos.

Mes pavargome nuo nuolatinio tos šeimos ir mūsų garbę ir orumą žeminančio melo, kurį sąmoningai skleidžia Gintaras Černiauskas, Asta Kuznecovaitė, Linas Slušnys, Dainius Pūras, Karolis Jovaišas, Marija Milinienė, Rūta Janutienė, Marius Kuprevičius ir kt. tos aplinkos asmenys.

Mes viešai keliame klausimą, kodėl vaikas yra visiškai izoliuotas nuo savo senelių, artimųjų, giminių? Kodėl vaikas slepiamas net nuo Seimo narių? Kodėl vaikas slepiamas nuo visuomenės, nuo klasiokų, nuo vaikystės draugų, su kuriais ji augo nuo mažumės? Mes klausiame, kodėl su visiškai sveiku vaiku dirbo ne vaikų psichologai, o psichiatrai Linas Slušnys ir Dainius Pūras?

Mes, Lietuvos piliečiai, reikalaujame, tučtuojau užkirsti šitą nesibaigiančią niekingo melo ir klastos srautą, sąmoningai nukreiptą prieš šeimą, kurios nariai dirbtinai buvo paversti nusikaltėliais ir iki šiol persekiojami.

Mes liudijome, liudijame ir liudysime tiesą, kurią matėme ir žinome.

MES NESITRAUKSIME!

Kviečiame visus Lietuvos piliečius, kurie esate buvę Garliavoje, Klonio gatvėje, netylėti, liudyti tai, ką matėte ir, jei pritariate, pasirašyti po tekstu el.paštu: pilietiskavisuomene@gmail.com

Pasirašė: kunigas Robertas Grigas, Aušrinė Balčiūnė, Vida Vrubliauskienė, Birutė Vaikšnoraitė, Edvinas Marčenkovas, Dalija Bulotienė,  Aloyzas Bieliauskas, Vytautas Gvildys, Vidmantas Bagdanavičius, Violeta Rudzevičiūtė, Vida Kučikienė, Gracijus Lapinskas, Rudolfas Henrikas Canderis, Ramutė Marija Dabušienė, Stasys Kleiza, Alvyra Rokaitienė,  Leva Stanislovaitienė, Vilimantas Milevičius, Kazys Valeikis, Edvinas Stanislovaitis, Zenonas Langaitis, Dalia Ališauskienė, Kęstutis Zuikis, Danutė Isevičienė, Tatiana Narkyavichene, Evelina Paltanavičiūtė-Matjošaitienė, Birutė Kaminskienė, Viktoras Kaminskas, Gražina Žukienė, Angelina Saldauskaitė, Darius Bankauskas, Joana Kurklinskienė, Stanislava Aleknavičienė, Gintautas Gerulaitis, Petras Degulis, Gražina Vileišienė, Rimantas Radišauskas, Genė Valentaitė, Lina Šliuževičė, Modestas Tvaravičius, Giedrius Okunis, Janina Babičienė, Danutė Malinauskienė, Violeta Milevičienė, Gintaras Čiužas, Joana Canderienė, Imantas Purga, Dovilė Lukoševičiūtė, Viktoras Narvilas, Irena Bancevičienė, Ona Vazgytė, Algirdas Makauskas, Aistė Lukaševičienė, Artūras Lukaševičius, Birutė Saldauskaitė, Sigita Urbutienė, Rasa Šimkutė, Algirdas Didžiulis, Vaclovas Stončius, Tatjana Borovec, Stasė Sudintienė, Virginija Jurgilevičienė, Laima Laurinavičienė, Dorulis Žvirblis, Artūras Baziulis

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , .

35 komentarai

 1. Nepolitikas:

  Kiek jau tu pareiškimu buvo. O rezultatas? Nesuprantu, kaip galima nesuprasti, jog viskas kas yra daroma valstybėje, vadovauja Prezidentė. Ar jau neskaitot, neanalizuojat? Teismai, prokuratūra ir t.t. – viskas priklauso Prezidentei(…kuri pastoviai keičia savo biografiją). Taigi „TEISMUOSE į šipulius dūžta visagalio pedofilijos klano MITAS, ir sparčiai didėja antipatija vienai svarbiausių skandalo veikėjų Seimo nare tapusiai Neringai Venckienei, buvusi Klonio gatvės įkaitė – mergaitė – per tuos metus sugrįžo į VAIKYSTĘ nors, kaip LRT televizijos laidai SAKĖ su ja dirbęs SPECIALISTAS, kelias nebuvo trumpas.“ Jūsų tik 50, na gal pora šimto žmonių, o Prezidentė likvidavo visą DP partiją, kuri pakluso jos norams. Prisiminkit: „LAT pirmininkas patvirtino, kad praėjusiais metais susitiko su Vilniaus paygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininku Viktoru Dovydaičiu ir Darbo partijos bylą nagrinėjančios teisėjų kolegijos pirmininke Daiva Pranyte-Zalieckiene.“ Yra „nurodymų“ įrašai tačiau jie niekam neįdomus(nei teismui, nei Seimui): „Darbietis“ Viktoras Uspaskichas, kalbėdamas apie teismui pateiktą garso įrašą, kuriame kalbama apie galimą prezidentūros spaudimą nagrinėjant Darbo partijos bylą, stebėjosi, kad jis nebuvo nagrinėjamas. Teisiama parlamentinė partija, apie ją kalba Aukščiausiojo Teismo pirmininkas ir niekas nenagrinėja. DP atstovas teigė, kad jo partijos nariai bus priversti Seime kurti komisiją ir daryti tyrimą.“ Rezultatas -00. O po kiek laiko: „Prezidentės Dalios Grybauskaitės pirmadienio susitikimą su Aukščiausiojo Teismo pirmininku Gintaru Kryževičiumi ir kitais aukštų teismų vadovais temdo galimo spaudimo Vilniaus apygardos teismo teisėjų kolegijai, nagrinėjančiai Darbo partijos ir jos lyderių baudžiamąją bylą, skandalas. Daugumą susitikimo dalyvių yra paskyrusi DABARTINĖ prezidentė, o ta dalis, kuri jos nėra paskirta, netrukus baigia kadenciją.“ Savi su savais, aptarė …O nuo kada jūs „grupės žmonių budėjusių …“ tapote nusikaltėliais? Pamiršot? Nuo „kai 2012 metais NATO vadovų suvažiavime Čikagoje dalyvavusią prezidentę Dalią Grybauskaitę, išvykstant iš Pasaulio lietuvių centro Lemonte, Amerikos lietuviai sustabdė ir užkirto delegacijai kelią. Prezidentė D. Grybauskaitė turėjo į pastatą patekti pro užpakalines duris. Išeiti iš pastato pro jas nebepavyko, nes lietuviai ir šį išėjimą užblokavo. Pastatą prezidentė paliko pro techninį išėjimą, prie kurio stovėjo konteineriai su šiukšlėmis, o jos kortežui pajudėjus lietuviai skandavo „gėda“ ir prie automobilio langų spaudė plakatus. Protestai vyko dėl prievarta pavirtusio Garliavos mergaitės paėmimo. Protestus prieš prezidentę parodė dauguma svarbiausių Jungtinių Valstijų televizijų naujienų laidų.“ O jūs ieškote pas ją tiesos! Anekdotas. Jeigu kreiptis, tai į JTO ir kitų valstybių atstovybės.

  • Antikedofilas:

   Debile, JT turi visiškai kitokį smurto ir neteisybės supratimą negu violetiniai kedopedai. Kai skųsitės JT ar kokioms pasaulio žmogaus teisių organizacijoms – būtinai parašykite kiek lavonų ir kiek visam gyvenimui sužalotų invalidų yra po to smurto, apie kurį jiems kliedėsite. Nes pagal tai kaip pasaulis suvokia smurtą, tai jei nėra lavonų tai nėra ir smurto. Nes jie yra perdaug užsiėmę smurtu Sirijoje, Afrikos šayse, Turkijoje, kad kreiptų dėmesį į jūsų kliedesius.

 2. grazina:

  Saunuoliai, tyleti nebegalima, butina tiesa ginti tol, kol pasieksim pergale.

 3. A:

  Gera idėja,tik būkit geri elektroninio pašto gale po com nutrinkite tašką ,kitu atveju laiškai nepasieks adresato ,o suprasti kodėl , tikrai nesupras kiekvienas eilinis interneto vartotojas .Jūsų duotas adresas atrodo taip
  pilietiskavisuomene@gmail.com.
  pasikartosiu -po com taško neturėtų būti.

 4. tampax'as:

  Baikit erzeliuoti, “klonai”. Nenoriu Jūsų įžeisti, bet traukinys nuvažiavo, o visiškai jis dingo, kai Neringa pabėgo su sūnumi į Vakarus, palikusi Jus vienus čia traukti senus pašinus iš padų… Jau išaušo kitas rytas, žinoma, ne “Lietuvos rytas”, o žmonių viltis gyventi geriau, o Jūs vis dar kapstotės užtvartės mėšlyne…

 5. Ženklas:

  Užuojauta violetinės kempinligės apsėstiesiems.

 6. A:

  Čekistinę nomenklatūra sukūrė savo valstybę valstybėje ir į dorovines deklaracijas nereaguos. Arba nebent juos visus po vieną ištraiškys.

 7. Suvalkietis:

  Ačiū “Alkas” redakcijai už supratimą ir sveiką protą. Garbė redaktoriui ir visam kolektyvui.

  • Emilija:

   Iš tiesų “Alkas” išliko padorus ir drąsus, kai daug kas išvertė kailius arba nuleido rankas. Pilamas purvas ant Venckienės ir jos tėvų; tai “baltais siūlais” susiūtas “juodas”darinys – ankstesnis mergaitės gyvenimas buvo matomas, o apie dabartinį tik pasakoja tam tikri lojalūs sistemai žmonės.

  • Įdomu:

   ar “alkas” tai sutrumpinimas nuo “alkanas”, ar tai sutrumpinimas nuo “alkoholikas”?

 8. Zujus Zuikis, LZB Pirm.:

  Pranešame, kad Lietuvos Zuikių Bendruomenės (LZB) narys Kęstutis Zuikis pašalinamas iš mūsų garbingos bendruomenės narių tarpo, kaip zuikis, suteršęs savo garbę, pasirašydamas gėdingą kedopedofilų, kedodebilų ir kedoniekšų raštą Lietuvos vadovams.

 9. Įdomu:

  ar “alkas” tai sutrumpinimas nuo “alkanas”, ar tai sutrumpinimas nuo “alkoholikas”?

 10. Ieva:

  vargsai violetiniai ligoniai, pedofilu ir zmogzudziu kedziuku mazgotes, vis bezda ant Lietuvos. fu slikstynes. jus visus ir psich. klinika ir uz grotu seniai laikas buvo susodinti.

 11. Ieva:

  Renkami pedofilu ir kitu issigimeliu parasai:) pirmyn. susirasyskit visi Lietuvos iskrypeliai.

 12. MERGAITE DAVE PARODYMUS:

  O NE kUZNECOVAITE:) OT DAUNAI VIOLETINIAI

 13. Tikrai:

  Tiesa turi laimėti, niekada nesitrauksime ir neužmiršime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė