Pirmasis Baltijos šalyse Pasaulio Ekonomikos Forumo / Davoso „Global Shapers“ centras kviečia jaunuosius Lietuvos lyderius (0)

Pasaulio ekonomikos forumasVilniuje veiklą pradėjo Pasaulio Ekonomikos Forumo, rengiančio viršūnių susitikimus Davose, „Global Shapers“ tinklas. Tai pirmasis Forumo centras Baltijos šalyse, suteiksiantis talentingam ir perspektyviam Lietuvos jaunimui galimybę ne tik susipažinti su pasaulio lyderiais iš arti, bet ir tapti globalaus tinklo dalimi.

Tarptautinis „Global Shapers“ tinklas, telkiantis išskirtinio potencialo turintį jaunimą, siekia įgyvendinti ilgalaikius pokyčius visuomenėje ir kartu reaguoti į naujausius įvykius šalyje. Vystomi projektai apima įvairias ekonomines bei socialines sritis ir yra orientuoti į verslumo ir inovacijų skatinimą, švietimą bei sąmoningos visuomenės ugdymą.

„Tikiuosi, jog Pasaulio Ekonomikos Forumo bendruomenės steigimas Vilniuje paskatins Lietuvos jaunimą tapti ne tik labiau visuomeniškais, bet kartu ir globalių procesų dalyviais. Pastarieji metai parodė, jog bręstanti jaunoji karta nestokoja užsispyrimo, energijos ir kūrybinės jėgos keisti esamą aplinką bei daryti teigiamą įtaką mūsų ateičiai“, – teigia „Global Shapers“ bendruomenės Lietuvoje globėjas J.E. Prezidentas Valdas Adamkus, atstovavęs Lietuvai Pasaulio Ekonomikos Forumo susitikimuose Davose 2001, 2008 ir 2009 metais.

Prie „Global Shapers“ tinklo Lietuvoje steigimo prisijungė ir „Getjar“ kompanijos įkūrėjas bei Lietuvos sėkmei 2011 metais Davose atstovavęs Ilja Laursas. „Informacinės ir socialinės technologijos suteikė plačias kūrybines galimybes jaunimui aktyviai dalyvauti bei daryti įtaką pasaulyje. Todėl tikiuosi, jog Lietuvos jaunimas nepraleis šios puikios progos pasisemti idėjų, atrasti vertingų kontaktų ir kartu kurti pozityvius pokyčius“, – sakė I. Laurs.

„Global Shapers“ bendruomenės nariais Lietuvoje gali tapti dvidešimt aktyviausių, neabejingų savo visuomenei jaunuolių. Pasaulio Ekonomikos Forumo tvirtinami kandidatai turi vadovautis aukščiausiais moralės standartais, turėti išskirtinių gebėjimų ir reikšmingos patirties savo veiklos – profesinėje, mokslo, verslo, meno ar kitoje srityje.

„Gabiausiems ir aktyviausiems šis Forumas bus vertinga platforma ugdyti profesinius ir lyderystės įgūdžius. Tuo pačiu tikimės, jog galimybė būti įtakingo tarptautinio tinklo dalimi paskatins talentingiausius jaunuolius realizuoti savo idėjas neišvažiuojant iš Lietuvos“, – teigia vienas šio centro Lietuvoje steigėjų ir kuratorius Mykolas Majauskas.

Tinklo nariai kurs ir vystys projektus, kurie prisidės prie Lietuvos ir tarptautinės bendruomenės ateities kūrimo. Gabiausi tinklo nariai turės galimybę dalyvauti tarptautiniuose Pasaulio Ekonomikos Forumo organizuojamuose renginiuose bei iniciatyvose, dalyvaus konkursuose pristatydami savo vystomus inovacijų ar socialinius projektus bei susipažins iš arti su svarbiausiais pasaulio verslo ir politikos lyderiais.

Pasaulio Ekonomikos Forumas

Kiekvienais metais Davose (Šveicarija) didžiausią pasaulio lyderių susitikimą organizuojantis Pasaulio Ekonomikos Forumas yra nepriklausoma, pelno nesiekianti tarptautinė organizacija. Pasaulio Ekonomikos Forumas buvo įsteigtas 1971 m. Ženevoje ir nėra siejamas jokiais politiniais, ekonominiais ar socialiniais interesais.

Pasaulinis „Global Shapers“ tinklas

Pasaulio Ekonomikos Forumas, siekdamas paskatinti aktyvų, talentingą ir atsakingą jaunimą dalyvauti svarbiausiuose pasaulinės raidos procesuose sukūrė „Global Shapers“ tinklą, apimantį bendruomenes daugiau nei 200 didžiausių miestų ir 2000 jaunųjų lyderių visame pasaulyje.

Norinčius tapti „Global Shapers“ tinklo nariais Lietuvoje, prašome siųsti gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu: vilnius@globalshapers.org

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė