Nuotykių parko atidarymas Varėnoje – jau šį savaitgalį (0)

pildyknuotykiuparkas.lt nuotr.

pildyknuotykiuparkas.lt nuotr.

Kur Lietuvoje galima išbandyti ilgiausią visose Baltijos šalyse trasą nusileidžiant lynu?.. Ogi Varėnos Dainų slėnyje įsikūrusiame „Pildyk“ nuotykių parke, kurio griausmingas atidarymas įvyks jau šį savaitgalį, gegužės 25 d. 14 val.

Šešių hektarų plotą užimančiame teminiame parke nuotykių mėgėjų laukia šešios skirtingo sudėtingumo laipynių trasos. Vienoje iš jų bus galima išbandyti ir ilgiausią nenutrūkstamų skrydžių grandinę. Laisvu nusileidimu lynu galima mėgautis net 300 metrų.

Lankytojai galės nusileisti lynu net iš 20 metrų aukščio, pasimėgauti nuostabiu Dainų slėnio peizažu, iš viršaus pažiūrėti į didžiulį Varėnos tvenkinį ir jame esančią salą. Čia pat bus galima išbandyti ir didžiausią, 30 metrų, „Giant Swing” švytuoklę, vadinamąją „tarzankę“, įrengtą 15 metrų aukštyje.

,,Mes pirmieji Lietuvoje pradėjome kurti ir populiarinti laipynių parkus. Ir visą jau sukauptą patirtį pritaikėme būtent Varėnos Dainų slėnyje esančiame parke. Dėl ypatingo vietovės kraštovaizdžio orientavomės į nusileidimus lynais, kurių yra daugiau kaip 40, o jų bendras ilgis siekia net keturis kilometrus. Su laipynių trasom parke įkurta daugiau kaip 100 įvairių pramoginių rungčių – tinklai, laipynės, tuneliai“, – sako Kostas Kačerauskas, UAB ,,Actifun“ vadovas.

Jis įsitikinęs, kad parką pamėgs ne tik adrenalino mėgėjai, bet ir mėgstantys turiningą poilsį su visa šeima. Šalia nuotykių parko įrengti įdomūs dviračių ir pėsčiųjų takai, vaikų žaidimo, krepšinio bei futbolo aikštelės, sūpuoklės, pavėsinės. Praalkusieji galės užkąsti čia pat įsikūrusioje užkandinėje.
Tikimasi, kad per mėnesį parke apsilankys per 3 tūkst. aktyvių pramogautojų ir per 15 tūkst. pasyvių lankytojų.

Bilietas į pramogų parką suaugusiems kainuos nuo 20 iki 32 Lt, vaikams – nuo 10 iki 15 Lt. Tačiau atidarymo proga gegužės 25-27 d. lankytojai galės pramogauti nuotykių parke perpus pigiau.

Gegužės 25 dieną 14 val. ,,Pildyk“ nuotykių parko atidaryme dalyvaus „DJ Mantini“ ir „Yury“ stilistai, kurie paruošė lankytojams smagios muzikos ir nuotaikingų staigmenų.

Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė