Pirmoji šeimos mugė „Sveika, vasara 2013“ kviečia į Panevėžį (0)

Šeimos mugė PanevėžyjeGegužės 24-25 dienomis Panevėžio „Cido“ arenoje organizuojama šeimoms skirta mugė „Sveika, vasara 2013“. Tai pirmoji tokio pobūdžio mugė Panevėžyje.

Šeima – didžiausias turtas, o drauge praleistos akimirkos – pačios mieliausios ir įsimintiniausios. Parodų ir mugių organizatorius „Expo vakarai“ siūlo unikalią galimybę šeimyniškai, naudingai ir linksmai pasitikti vasarą. Atsižvelgiant į skirtingus šiuolaikinių šeimų pomėgius bei poreikius, renginio organizatoriai pasirūpino, jog mugė pranoktų net išrankiausio lankytojo lūkesčius.

Inovatyvu, modernu ir praktiška

Mugėje laukiamos ne tik esamos, bet ir būsimos šeimos. Tad siūlomos produkcijos, paslaugų spektras itin platus ir apimantis visas gyvenimo sritis. Čia galėsite paskanauti kokybiškais ir įvairiais maisto produktais, stilių pagyvinti originaliomis aprangos detalėmis (kasdieniai ir šventiniai rūbai bei aksesuarai), o kūną palepinti sveikatingumo prekėmis bei kosmetika. Akį trauks moderniausi namų apyvokos reikmenys, išskirtiniai tautodailės ir amatininkų dirbiniai, suvenyrai, žaislai, gyvūnai bei sodo atributika.

Net 18 seminarų

„Cido“ arenos konferencijų salėse vyks patys įvairiausi ir netikėčiausi seminarai šeimos psichologijos, vaikų auklėjimo, priežiūros bei sveikos gyvensenos temomis. Jų metu pranešimus skaitys ir į visus Jums rūpimus klausimus bus pasiruošę atsakyti patyrę savo srities specialistai.

VšĮ „Ori šeima“ atstovai seminarų ciklu: „Per juokus į laimingą santuoką“, „Pasakojimas apie dvejas smegenis“, „Mano vėliava arba kuo gyvena sutuoktinis“, bei „Kaip išlikti santuokoje vienam kito nenudėjus“ atskleis darnios šeimos paslaptis. Visuomenės sveikatos biuras suteiks naudingos informacijos apie judėjimo svarbą ir sveiką mitybą bei mokys, kaip atlikti pirmąją pagalbą. Prieraišiosios tėvystės centro vedamų paskaitų metu drauge aiškinsimės vystyklystės pradžiamokslį bei prieraišiosios tėvystės pamokas. Taip pat seminarų metu sužinosite visą tiesą apie kavą bei mobiliuosiuos telefonus. Iš viso jūsų laukia net 18 informatyvių ir naudingų užsiėmimų.

Akcijos ir atrakcijos

Mugės metu tikrai nenuobodžiausite. Scenoje nuolat vyks vaikų ir jaunimo kolektyvų pasirodymai. Savo talentais bei kūrybingumu stebins ir puikia nuotaiką skleis įvairiausios šokių ir muzikos grupės, ansambliai, folkloristai bei solistai ne tik iš Lietuvos, bet ir Latvijos. Pirmąją dieną scenoje vyraus vaikų, o antrąją – motulės ir šeimos tematika.

Mažiesiems pramogų bus itin daug. Šėlti ir džiūgauti jie galės įmantriausiose žaidimų aikštelėse bei atrakcionuose.  Taip pat vaikų lauks kūrybinis kampelis. Čia bus suteikiama laisvė fantazijai ir išmonei (mokymasis piešti, vaidinti, dainuoti ir t.t.) Rezultatai neliks neįvertinti. Renginio metu vyks piešinių ir darbelių konkursas „Mano šeima“ (darbai bus eksponuojami arenoje mugės metu).

Paskutinę mugės dieną bus išrinkti trys geriausi darbai pagal amžiaus grupes. Laimėtojų laukia Panevėžio „Varlės“ salono įsteigti  prizai – planšetės.

Be minėtų akcijų atrakcijų, mugės metu veiks mamyčių turgelis, kuriame mamos pirks, pardavinės, keisis ir mainys savo mažylių „išaugtus“ daiktus. Turgelį organizuoja portalas musumazyliai.lt kartu su panevėžietėmis mamomis. Arenos viduje ir lauke Jūsų lauks ir kitos įvairios ekspozicijos.

P.S. renginys nemokamas!

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė