Pilaitės bendruomenė pasodino 50 medžių (1)

facebook.com nuotr.

facebook.com nuotr.

Šeštadienį Pilaitėje įvyko pirmasis vilniečių iniciatyvos „Medis Vilniui“ renginys. Jo metu šio sostinės rajono gyventojai Kanto al. ir Įsrūties g. bei Vydūno ir Papilėnų g. kiemuose pasodino pusšimtį medelių.

Norintieji pasodinti medį Pilaitėje turėjo rezervuoti vietą „Medis Vilniui“ interneto svetainėje. Projekto organizatoriai pasirūpino visais reikiamais leidimais, sodinukais ir reikiamais įrankiais. Renginyje dalyvavo apie 50 vilniečių, dauguma atėjo kartu su šeimomis.

„Kiekvienais metais gyventojai sostinėje pasodina vos 50 medžių. Manome, kad tai yra ne tik savivaldybės, bet ir visos bendruomenės reikalas, todėl kvietėme vilniečius prisidėti ir kartu kurti  žalesnį bei gražesnį miestą“, – sako projekto iniciatorius Augustas Štaras.

Pasak jo, „Medis Vilniui“ nėra vienadienis projektas. Planuojama, kad organizuoti medžių sodinimai vyks dusyk per metus – pavasarį ir rudenį..

„Nežadame apsiriboti vienu renginiu ir norime, kad per metus įvyktų bent du organizuoti medžių sodinimai. Ateityje planuojame organizuoti ir didesnius bendruomenės renginius įvairiose Vilniaus vietose“, – teigia A. Štaras.

„Medis Vilniui“ – ilgalaikė ir pelno nesiekianti bendruomenės iniciatyva, suburianti vilniečius bendram medžių sodinimui sostinėje.

Daugiau informacijos rasite čia.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė