Z. Vaišvilos spaudos konferencija: Kodėl Prezidentė D.Grybauskaitė 2013 metais dar kartą pakeitė savo biografiją? (tiesioginė transliacija, video) (45)

Zigmas Vaišvila

Zigmas Vaišvila

Gegužės 16 d. 9.30 val. Seime vyks Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės nario ir Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Kodėl Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metais dar kartą pakeitė savo biografiją? (Ar galime Sąjūdžio 25-metį sutikti, išsivadavę iš melo ir sugebėję oriai atsitiesti?)“

Gegužės 9 d. Lietuvos Prezidentei D.Grybauskaitei už Europos Sąjungos stiprinimą įteiktas Karolio Didžiojo apdovanojimas. Jau kitą dieną paskelbta, kad D.Grybauskaitei suteiktas JAV Džordžtauno universiteto daktaro garbės vardas – už „skaidrumą, tiesą ir atsakomybę“. Šios regalijos D.Grybauskaitei bus įteikiamos gegužės 18 d. Vašingtone.

„Minėtų įvykių išvakarėse š.m. balandžio 26 d. www.president.lt paskelbta dar viena Lietuvos Prezidentės biografijos klastotė, tiesiogiai susijusi su šiais įvykiais“, – teigia Z.Vaišvila ir klausia: „Kas ir kodėl privertė Lietuvos Prezidentę baigiantis ketvirtiems jos kadencijos metams dar kartą pakeisti savo biografiją? Ar 1991 m. Karolio Didžiojo apdovanojimo laureato Čekoslovakijos Prezidento Vaclavo Havelo šūkį „Tiesa ir meilė turi nugalėti melą ir neapykantą“ pasaulis keičia į melą ir vertina tik melą?“.

Spaudos konferencijoje taip pat bus keliami klausimai:

„Koks šiandien turi būti Lietuvos požiūris į tautos ir valstybės išlikimo klausimą?“

„Ar galime Sąjūdžio 25-metį sutikti, išsivadavę iš melo ir sugebėję oriai atsitiesti?“

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA arba ČIA.

Vykstant spaudos konferencijai jos dalyviams galima buvo internetu pateikti klausimus.

Nuoroda į klausimų uždavimo sistema ČIA (veiks spaudos konferencijos metu).

Spaudos konferencijos tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašas  bus paskelbtas čia:

Z.Vaišvilos spaudos konferencijos „Kodėl Prezidentė Dalia Grybauskaitė 2013 metais dar kartą pakeitė savo biografiją?“ vaizdo įrašas (lrs.lt):

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė