Tautinis jaunimas piketavo prie VRM pastato (nuotraukos, video) (30)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, gegužės 14 dieną, Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos (LTJS) ir Tautininkų sąjungos (TS) aktyvistai, solidarizuodamiesi su patriotinėmis, antibolševikinėmis akcijomis, surengė teatralizuotą piketą prie Vidaus reikalų ministerijos prieš absurdiškus policininkų veiksmus, įvykdytus gegužės 8 dieną.

Tąkart, Vilniuje, dešimt patriotiškai nusiteikusių jaunuolių pakabino transparantą ant viaduko, kuriame buvo pavaizduoti penki siluetai, laikantys trispalvę ir trypiantys sovietinę vėliavą. Už tai devynis iš jų sulaikė policija.

Piketas prasidėjo 10 minučių vėliau, nes policijos darbuotojas paprašė informuoti Vilniaus savivaldybę žodžiu apie jų ketinimus, nes naujasis susirinkimų įstatymas to reikalauja.

Nepažeisdami įstatymų, iki 15 asmenų, piketuotojai demonstratyviai sutrypė Sovietų sąjungos vėliavą imituojantį audeklą ir sugiedojo laisvės kovotojų giesmė.

Po akcijos du atstovai (vienas iš jų – Julius Panka) nunešė į VRM priimamąjį atsišaukimo lapą ir gavo patvirtinimą apie registraciją.

J.Panka susirinkusiesiems apgailestavo, kad po 23 nepriklausomybės metų vyksta tokie absurdiški dalykai. Jis pažadėjo, kad jei toliau vyks teisminis persekiojimas gegužės 8 akcijos dalyviams, jie suorganizuos ne 15 asmenų, bet daugiatūkstantinį mitingą.

 

httpv://youtu.be/0DstbmLqrv4

httpv://youtu.be/Re-RkpiSRc0

Gegužės 15 d. 8 val. 35 min. radijo stoties „Laisvoji banga“ laidoje „Visraktis“ pavadintoje  „Kaip atsiskaitysime su sovietine praeitimi?“ kalbėsis Seimo narys Gintautas Mikolaitis ir Lietuvių tautinio jaunimo sąjungos pirmininkas Julius Panka.

Klausykite tiesioginio eterio ČIA.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė