„Naujas vardas“ – nauja galimybė išleisti savo knygą nemokamai (2)

Tinklapio fragmentas

Tinklapio fragmentas

Esi grožinės literatūros kūrėjas, tačiau savo svajonei – išleisti savo knygą tau trūksta pinigų? Ne bėda – darbą pradeda nekomercinis interneto projektas – elektroninė leidykla „Naujas vardas“.

Jos tikslas  – leisti nemokamas naujų grožinės literatūros kūrėjų elektronines knygas.

Projekto iniciatoriai skelbia ieškantys naujų talentingų Lietuvos literatų ir žada leisti jų elektronines knygų versijas visiškai nemokamai.

Pirmoji išleista knygą – Vilniaus universiteto „Filologijos rudens 2012“ dalyvės Eglė Mingėlienės poezijos rinkinys „Snygis drugio vyzdy“. Taip pat jau yra išleista Aurelijaus Katkevičiaus sudaryta knyga „Mąstytojas ir komentarai“.

„Mintis įkurti elektroninę leidyklą kilo bevertinant „Filologijos rudens“ konkursui pateiktą kūrybą. Kai kurie autoriai akivaizdžiai buvo verti pirmosios knygos, tačiau per daug komercializuota leidybos rinka turbūt sunkiai įsileidžia nežinomus vardus. Tai iš esmės neteisinga“, – „Universitas Vilnensis“ teigė vienas iš projekto iniciatorių Liutauras Leščinskas.

Elektroninės knygos leidžiamos EPUB formatu, jas galima skaityti išmaniuosiuose telefonuose, planšetėse, asmeniniuose kompiuteriuose.

„Ateitis vis tiek priklauso elektroninėms knygoms, greitai pamatysite patys. O mes nutarėme nelaukti to „greitai“ ir pradėti tiesiog dabar.

Nemokamos – nes mūsų kalba ir literatūra yra neįkainojamos. Tai kam už jas mokėti“, – rašoma „Naujo vardo“ tinklalapyje.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Literatūra, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė