K.Masiulis: Vidaus reikalų ministerija turėtų atsisakyti pramogų kompleksų (0)

Dailis Barakauskas

Dailis Barakauskas

Seimo narys Kęstutis Masiulis pateikėvidaus reikalų ministrui Dailiui Barakauskui pateikė siūlymų rinkinį, kaip būtų galima optimizuoti vidaus reikalų sistemą, sutaupyti lėšų, mažinti biurokratizmą ir didinti skaidrumą.

„Vyriausybė skundžiasi, kad nėra lėšų policininkų algoms, tačiau pažiūrėkime į Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sistemą. Mokesčių mokėtojų lėšos keliauja pramogų kompleksams „Dainava“ ir „Pušynas“ išlaikyti, kultūros ir sporto rūmams finansuoti, uždarai sovietinio tipo poliklinikai ir daugeliui kitų nebūdingų veiklų. Štai įdarbinti valstybės tarnautojai priesagai gov.lt administruoti, ar kas yra matęs tokį tinklalapį? Nenuostabu, kad tada pritrūksta lėšų kitoms svarbioms funkcijoms finansuoti“, – VRM sistemą kritikavo parlamentaras.

Seimo narys teigia, kad daugybė ministerijos vykdomų funkcijų dubliuojasi su kitų institucijų veikla, todėl reiktų jungti arba mažinti ne vieną įstaigą. Kaip pavyzdys yra minimas Registrų centras ir Gyventojų registro tarnyba, kurios abi tvarko valstybės registrus. K. Masiulis pabrėžė, kad siūlymus, kaip optimizuoti VRM sistemą yra teikęs ne kartą, tačiau nesulaukia pritarimo.

„Buvę vidaus reikalų ministrai žadėjo biurokratizmo saulėlydį, tačiau, matyt, apsilanko kokiam nors VRM finansuojamam pramogų komplekse „Dainava“ su treniruoklių salėmis, sporto aikštynais, pirčių centru, viešbučiu, restoranu, kavine, gydymu, masažais ir ryžtas reformoms išgaruoja. Gal jau užteks neveiklumo?“ – klausia K. Masiulis.

Pasak K.Masiulio VRM nuo 2009 m. veikia Valdymo tobulinimo komisija, tačiau jokių visuomenei reikšmingų rezultatų jai pasiekti nepavyko.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė