Seimas po pateikimo pritarė Nevyriausybinių organizacijų įstatymo projektui (0)

Seimas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Seimas | Alkas.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Gegužės 7 d. Prezidentės Dalios Grybauskaitė vyriausioji patarėja Virginija Būdienė Seimui pristatė Nevyriausybinių organizacijų įstatymo projektą Nr. XIIP-493.

Šiuo Seimui teikiamu projektu siekiama reglamentuoti nevyriausybinių organizacijų politikos formavimo ir įgyvendinimo principus, valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis ir kitas nevyriausybinių organizacijų veiklos sąlygas, skatinančias nevyriausybinių organizacijų plėtrą.

Taip pat siekiama apibrėžti nevyriausybinės organizacijos (NVO) sąvoką; įvardijami kriterijai, kuriais remiantis skirtingi juridiniai asmenys galės būti priskiriami NVO.

„Šio įstatymo teikimu ir tikėdamasi, kad jis bus Seimo narių palankiai priimtas ir svarstomas, Prezidentė tikisi, kad mūsų visuomenės pilietinis aktyvumas, aplinka reikšti vienas kitam paramą, bendruomeniškumą dar sustiprės; jis bus naudingas plėtotis savanoriškumui“, – sakė Prezidentės  vyriausioji patarėja V.Būdienė.

Projektui po pateikimo pritarė 57, susilaikė 19 Seimo narių.

Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Socialinių reikalų ir darbo komitetas. Nutarią numatoma svarstyti plenariniame posėdyje birželio 11 d.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė