Paskelbti „Pragiedrulių“ konkurso nugalėtojai (nuotraukos) (0)

Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė įteikė specialiuosius prizus

Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė Dalia Urbanavičienė įteikė specialiuosius prizus

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) kartu su Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondu apdovanojo konkurso „Pragiedruliai“ geriausias radijo ir televizijos laidas, transliuotas 2012 m. Etninės kultūros globos taryba šiemet pirmą kartą įsteigė specialiąsias nominacijas ir apdovanojo televizijos ir radijo laidų kūrėjus už etninės kultūros sklaidą bei už pagarbą ir meilę tarmėms.

Konkursas „Pragiedruliai“ surengtas jau vienuoliktąjį kartą. 2012 metais geriausių laidų konkursui pateiktos 43 laidos: 25 televizijos ir 18 radijo laidų. Iš jų išrinktos 5 geriausios laidos bei įsteigti specialieji prizai. Etninės kultūros globos taryba įteikė apdovanojimus už specialiąsias nominacijas – už etninės kultūros sklaidą bei už pagarbą ir meilę tarmėms. Šie prizai buvo sukurti padedant Lietuvių etninės kultūros draugijai.

Laidas vertino ir nugalėtojus išaiškino 11 narių komisija. Etninės kultūros globos tarybos deleguota komisijos narė – Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto jaunesnioji mokslo darbuotoja – Gražina Kadžytė pristatė specialiųjų nominacijų nugalėtojus.

Nominacijoje „Už etninės kultūros sklaidą“ apdovanota televizijos laida „Senosios skrynios istorijos“. Autoriai: Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius, Jonas Skupeika, Žilvinas Skrebė, Egidijus Juščius, Rytis Garalevičius (transliuota per „Šiaulių televiziją“).

Nominacijoje „Už pagarbą ir meilę tarmėms“ apdovanota radijo laida „Atokvėpio valandėlė“. „Žemaitiškai Viktorija Daujotytė“ ir „Balsa Ūkuos“. Autorė Doloresa Kazragytė (transliuota per Marijos radiją).

Etninės kultūros globos taryba siekia, kad nominacijos už etninės kultūros sklaidą taptų konkurso „Pragiedruliai“ tradicija.

Komisijos narė Gražina Kadžytė pristatė specialiųjų nominacijų nugalėtojus

Komisijos narė Gražina Kadžytė pristatė specialiųjų nominacijų nugalėtojus

Etninės kultūros globos tarybos įsteigti specialieji prizas – skulptūra „Angelas“

Etninės kultūros globos tarybos įsteigti specialusis prizas – skulptūra „Angelas“

Etninės kultūros globos tarybos įsteigti specialusis prizas – skulptūra „Rūpintojėlis“

Etninės kultūros globos tarybos įsteigti specialusis prizas – skulptūra „Rūpintojėlis“

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė