Seimo Etikos ir procedūrų komisija nenori aiškintis kur yra N.Venckienė (4)

Petras Gražulis | wikipedia.org nuotr.

Petras Gražulis | wikipedia.org nuotr.

Gegužės 2 d. posėdžiavusi Seimo Etikos ir procedūrų komisija pripažino Seimo Pirmininko jai teiktą Vydo Gedvilo pavedimą išsiaiškinti kur yra Seimo narė Neringa  Venckienė nežinybingu ir nutarė  šio klausimo nespręsti.

Tokį sprendimą komisija priėmė šios dienos posėdyje, kai išnagrinėjo Seimo narių Eugenijaus Gentvilo ir Dalios Teišerskytės prašymą išsiaiškinti kur šiuo metu yra Seimo narė Neringa Venckienė.

2013 m. balandžio 25 dieną Seimo nariai Eugenijus Gentvilas ir Dalia Teišerskytė kreipėsi į Seimo Pirmininką Vydą Gedvilą prašydami išsiaiškinti kur šiuo metu yra Neringa Venckienė bei nustatyti, ar jai šiuo metu nėra daromas nusikalstamas poveikis. Seimo Pirmininkas šį klausimą pavedė spręsti Etikos ir procedūrų komisijai.

Tačiau Seimo etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Petras Gražulis pats panoro važiuoti komandiruotėn į Ameriką ir surasti esą ten išvykusią Seimo narę N.Venckienę. Dėl to jis kreipėsi į Seimo Pirmininką Vydą Gedvilą.

„Dėl nesuprantamų priežasčių Generalinė prokuratūra nepaskelbė Neringos Venckienės tarptautinės paieškos, o mano turimais duomenimis Neringa Venckienė gali būti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Prašau Seimo Pirmininko mane komandiruoti į Ameriką ir padėti nustatyti Seimo narės Neringos Venckienės buvimo vietą“, – teigė Seimo narys P. Gražulis.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

 1. susidorojimas su pilieciais:

  Visuotinis Laisvo žodžio smaugimas, vaiko banditiškas grobimas Garliavoje, vaikų piešiančių kreidelėmis persekiojimas, taikių piliečių mušimas, gimdyvių terorizavimas keliant bylas, menininkų terorizavimai, Valstybės oficialių simbolių paniekinimas pareigūnų rankomis,Tautos valios pareikštos referendume tyčinis ignoravimas, atkaklūs bandymai pasikėsinti į visų mūsų turtą ir sveikatos šaltinį, gelmių vandenis, žudymai, pasikėsinimai, gestapo ir KGB tradicijas pranokstantis piliečių sekimas – tai tik maža dalis tų sunkių nusikaltimų kuriuos vykdo šalį užvaldžiusi chunta.

 2. Nepolitikas:

  Visiškai pritariu. N. Venckienė daro labai protingus žingsnius. Tik durnius gali, kaip avynas tikėtis vilkų teisingumu. Jau dabar vykstamas „teisingumas“ prieš „DP“(jau tikrai prieš tikrus žulikus), visiškai save paneigė. Trumpai: „Darbietis“ Viktoras Uspaskichas, kalbėdamas apie teismui pateiktą garso įrašą, kuriame kalbama apie galimą PREZIDENTŪROS spaudimą nagrinėjant Darbo partijos bylą, stebėjosi, kad jis nebuvo nagrinėjamas. Tačiau politikas nematė nieko blogo dėl to, kad įrašo kilmė nežinoma. Tai patvirtino ir „LAT pirmininkas patvirtino, kad praėjusiais metais susitiko su Vilniaus paygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus pirmininku Viktoru Dovydaičiu ir Darbo partijos bylą nagrinėjančios teisėjų kolegijos pirmininke Daiva Pranyte-Zalieckiene. Anot jo, susitikti su minėtais teisėjais jį paskatino ŽINIASKLAIDOS pasirodžiusi KRITIKA dėl teismų lėtumo, dėl bylų vilkinimo.“ Toks „susitikimo“ motyvas ir skirtas tik idiotams. Dar dėl žiniasklaidos nevienas Teismo Pirmininkas nelakstė ir ne lakstys. Tai rodo Korupcijos pagrindą: Prezidentė(kurios deklaruojamas „tikslas“ yra kova su korupciją) -> Teismų Valdžia-> teisinis nihilizmas. Patiko ir Seimo nario P. Gražulio anekdotas: „Prašau Seimo Pirmininko mane komandiruoti į Ameriką ir padėti nustatyti Seimo narės Neringos Venckienės buvimo vietą“. Taip galima visa kadencija ieškoti… jog Amerika didelė…

 3. Nepolitikas:

  Kas atsitiko : “Jūsų komentaras laukia patvirtinimo. ” Naujas “fuksas” Alkas.lt?

 4. dalia:

  jau tas gražulis geriau nuliptų nuo bačkos ,kai balsuoti dėl neliečiamybės tai jo nėra,o į Ameriką tai pirmas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė