Atidaroma Boriso Taskovo fotografijų paroda „Tarsi Sekmadieniais“ „Vilniaus“ fotografijos galerijoje (0)

Boriso Taskovo fotografijų paroda

Boriso Taskovo fotografijų paroda

Gegužės 2 d., ketvirtadienį, 17:30 val. vyks Boriso Taskovo (Boris Taskov) fotografijos parodos „Tarsi Sekmadieniais“ atidarymas Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Vilniaus“ fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19),Vilnius). Parodos atidaryme dalyvaus autorius.

Borisas Taskovas pasakoja apie savo parodą „Tarsi Sekmadieniais“: „Tai pirmoji mano fotografijų, atspindinčių tylius kasdienius pasimatymus su žmonėmis Lietuvos gatvėse, paroda. Lietuvos žmonės žavi mane savo ramybe, griežtumu ir rimtumu. Jie tarsi įsilieja į grakščią miesto architektūrą bei apleistus miesto pakraščius, taip sukurdami neišdildomą įspūdį mano vaizduotėje. Aš matau žmones, paskendusius savo mintyse bei pasinėrusius į savo pasaulius. Man pasisekė, kad galiu nufotografuoti jų gražius ir ramius veidus, jų nuostabias akis ir kuklias šypsenas. Žmonės, kuriuos fotografuoju, vaikštinėja miesto gatvėmis ir kiemeliais atskirai, patys sau, „paskendę“ savo pasauliuose, tarsi išėję pasivaikščioti tyliais sekmadienio rytais.“

Apie autorių

Borisas Taskovas (Boris Taskov) Bulgarija – Lietuva

Gimė 1976 01 08 Sofijoje, Bulgarijoje. 1994–1996 m. studijavo Sofijos Tehnikos Universitete. 1996–1999 m. mokėsi kino režisūros. Nuo 1998 m. kaip antrasis režisierius dirba su kino kūrėjais ir reklamos gamintojais Lietuvoje ir kitose užsienio valstybėse. Nuo 2005 metų nuolat gyvena Vilniuje su žmona ir sūnumi.

Paroda veiks iki 2013 m. gegužės 18 d.

„Vilniaus“ fotografijos galerija

Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19), Vilnius

Darbo laikas: II – V 12–18 val., VI 12–16 val.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė