Grupės „Akvarium“ siela B.Grebenščikovas kviečia į „naminius“ koncertus Vilniuje! (0)

Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.

Borisas Grebenščikovas | kult.lt nuotr.

Gegužės 10 ir 11 dienomis Vilniuje, tradiciškai, kaip ir kiekvieną pavasarį, gyvosios muzikos gerbėjams Borisas Grebenščikovas su išskirtine grupės „Akvarium“ sudėtimi surengs „naminius“ koncertus Vilniuje!

Savo pavasariškame ture grupė „Akvarium“ nusprendė padaryti išimtį tik Vilniui ir padovanoti net du koncertus-susitikimus-šventes, kurie bus išskirtiniai ir nepanašūs vienas į kitą. Taline ir Rygoje grupė surengs po vieną koncertą, ir tik iš didelės meilės Vilniui Borisas Grebenščikovas ir „Akvarium“ čia koncertuos gegužės 10 ir 11 dienomis 19.00 val. Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11).

Kalbėti apie kūrybinio grupės „Akvarium“ kelio peripetijas galima be galo: grupė kelis kartus skirstėsi ir vėl susirinkdavo draugėn, Borisas Grebenščikovas atsidėdavo solinei karjerai ir vėl grįždavo į kolektyvą. Visa tai šiandien nuodugniai aprašyta daugybėje šiai grupei skirtų internetinių tinklalapių. Lieka tik pastebėti, kad kiekvienas grupės koncertas iki šiol būna tikra šventė visiems muzikos mylėtojams.

Šie metai „Akvarium“ gyvenime pažymėti ypatingu įvykiu – B. Grebenščikovui sukanka 60 metų! Koncertai bus nevisai įprasti. O tiksliau, visai neįprasti! Šiomis gegužės dienomis Šokio Teatro salė taps jaukia svetaine, „Akvarium“ – svetingais šeimininkais, o klausytojai –  laukiamais svečiais. B. Grebenščiukovas ir „Akvarium“ koncertuose Vilniuje bus sukurta jauki namų atmosfera – ant scenos bus patiesti kilimai, pasodinti kambariniai augalai, pastatyti toršerai. Tačiau svarbiausia, kad žiūrovas ir klausytojas, galės koncerto organizatoriams pats pasiūlyti savo įdomią ir netikėtą dekoraciją scenos interjero papuošimui, tuo pačiu įamžindami savo idėją. Be scenos, bus papuošta ir žiūrovų salė, kur šalia kiekvienos vietos bus gražios pagalvėlės, kurias bus galėsima panaudoti patogesniam įsitaisymui ir atsirėmimui ar net prigulimui.

Žiūrovai liks akis į akį su nuoširdžiomis, šiltomis, jau savomis tapusiomis B. Grebenščiukovo dainomis. O nuostabiausia tai, kad abu koncertai bus skirtingi ir neįprasti, muzikantai paruošė visiškai naujas dainas ir specialų „best of“ visos savo kūrybos sąrašą, o kadangi gerų dainų grupės repertuare itin daug ir sugroti jas visas vieno koncerto metu tiesiog nerealu, grupė nusprendė suteikti kiekvienam norinčiajam galimybę patekti iškart į du renginius.

Borisas Borisovičius nusprendė pamaloninti žiūrovus atrinktais hitais, muzikiniais eskizais ir daugiamečio išlaikymo melodijomis! „Akvarium“ vieni niekai įprastą naminį koncertą paversti nuostabiu reginiu, tad gegužės 10 ir 11 dienomis  laukia siurprizai – juk scenoje išvysite mylimiausius muzikantus: be B. Grebenščiukovo, jau seniai Vilniaus publikos pamėgtą Olegą „Šarą“ Šavkunovą (mušamieji, perkusija), Borisą „Rubiką“ Rubekiną (klavišiniai, pučiamieji), o taip pat žiūrovams pasirodys istorinė asmenybė Aleksejus Zubarevas, pagrindinis grupės gitaristas 1990-1997 metais, anksčiau grojęs grupėje „Sezon Doždei“.

„Naminis“ „Akvarium“ koncertas – tai pasirodymas retai susirenkančia sudėtimi ir bendravimas su publika pasirodymo metu. Būtent bendravimas su žiūrovais ir daro „naminį“ koncertą naminiu. „Rašykite raštelius popieriuje, ant papiruso ar molinių lentelių…“ – skelbia paslaptingas balsas iš už kulisų prieš koncerto pradžią. Po kelių dainų Borisas Grebenščikovas ims raštelius ir perskaitys juose surašytus klausimus ir pageidavimus. Toks veiksmas bus kartojamas viso koncerto metu, todėl klausimus galvoti galima jau dabar, ir neabejotinai – jie būtinai nuskambės ir sulauks atsakymų.

„Naminiai“  koncertai ypatingi – jie ištrina ribas tarp atlikėjų ir klausytojų. Tai greičiau ne koncertas, o intymus bendravimas su publika.

Šio koncerto unikalumas tame, jog visos dainos, kurios nuskambės jo metu, muzikantų bus atliktos taip, kaip jos buvo sukurtos, t. y. taip, kaip jos buvo sumanytos, ir vargu ar dar kada atsiras galimybė ne tik paklausyti Boriso Borisovičiaus „akustikos“, bet ir pabendrauti su juo akis į akį, pajusti ypatingą atmosferą daug labiau, nei tai būna koncertuose, kai groja daug muzikantų ir susirenka daug žiūrovų.

„Pasiimkite savo mėgstamiausius pledus, termosus su arbata, ir ateikite gegužės 10 ir 11 dienomis į Šokio Teatrą, į retus „naminius“ Boriso Grebenščikovo ir „Akvarium“ koncertus“, – ragina organizatoriai.

„Naminiai“ Boriso Grebenščikovo ir grupės „Akvarium“ muzikantų koncertai, vyks gegužės 10 ir 11 dienomis 19.00val. Vilniuje, Šokio Teatre (T. Kosciuškos g. 11),

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė