N.Puteikis: Gal vis dėlto Kubiliaus pergalę nulėmė administracinis resursas (4)

Nors TS-LKD oficialiai pranešė, kad vakar vykusius partijos pirmininko rinkimus įtikinančiai laimėjo dabartinis pirmininkas Andrius Kubilius, surinkęs 5166 partijos narių balsus ir daugiau kaip 600 balsų aplenkęs jam iššūkį metusį partijos įkūrėją prof. Vytautą Landsbergį (kuris surinko 4501 balsą), kai kurie TS-LKD nariai viešai abejoja šių rezultatų tikrumu.

Seimo TS-LKD frakcijos narys Naglis Puteikis socialiniame tinkle „Facebook“ pastebi įtartinus pokyčius Lazdijų skyriaus balsavime. Pirmajame ture čia už V.Landsbergį balsavo 54, už A.Kubilių – 162, už V.Stundį – 10 partijos narių. Tuo tarpu antrajame ture, kaip pastebi N. Puteikis, „iš kažkur atsiranda daugiau nei 100 naujai papildomų balsų, ko nėra nė viename skyriuje“. Už V.Landsbergį čia balsavo 57 (trimis daugiau), už A.Kubilių – 258 (96 daugiau). „Gal vis dėlto Kubiliaus pergalę nulėmė administracinis resursas, nes jei Lazdijų rajone atsiranda naujų balsuotojų šimtu daugiau, tai gal panašiai ir kituose rajonuose,“ – svarsto N.Puteikis.

Abejonių dėl partijos pirmininko rinkimų rezultatų skaidrumo vakar kilo ir pačiam V.Landsbergiui. Atsakydamas į portalo Delfi.lt klausimą, jis neatmetė galimybės skųsti rinkimų rezultatus, bet apsispręsti žadėjo, pamatęs visus rezultatus. Šiandien jis pripažino, kad „rezultatai yra tokie, kokie yra“.

Rinkimų rezultatus dar turės patvirtinti gegužės 12 d. planuojamas TS-LKD suvažiavimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė