Telšiuose atidaroma vienos dienos Eko-meno paroda (programa) (0)

ekorusys_telsiai_parodos_plakatas_internetJau šį šeštadienį, balandžio 27 d. nuo 13 iki 18 val. Telšiuose Birutes g 1., buvusios „Šis bei tas“ parduotuvės patalpose duris atvers vienos dienos eko-meno paroda „Eko rūsys“. Parodos dalyviai turės galimybę pamatyti tiek profesionalių tiek neprofesionalių menininkų darbų, dalyvauti eko-meno dirbtuvėse, pabendrauti su menininkais prie arbatos puodelio.

„Eko-menas yra puiki priemonė parodyti, kad menui nėra ribų – jis gali būti kuriamas iš įvairiausių medžiagų bei tapti pasigėrėjimo objektu ar praktiškai pritaikomu daiktu. Esu tikra, kad parodos lankytojai pasisems idėjų kokius kūrinius jie patys gali pasidaryti namuose“, – sako viena iš parodos organizatorių Monika Slančauskaitė.

Pasak jos, paroda siekiama suteikti galimybes menininkams ir lankytojams susitikti vienoje erdvėje, pasidalinti kūrybinėmis idėjomis ir kartu atkreipti visuomenės dėmesį į aplinkosaugines problemas.

„Būtent bendravimas ir meno ekspresija leidžia sujungti du dalykus – jausmus, užplūdusius matant meno kūrinį, ir naudingą informaciją, kuri gaunama dalinantis patirtimi. Aplinkosauginių tikslų negalima siekti įsakmiai nurodant ką būtina daryti, manau daug geresnių rezultatų galima pasiekti – nukreipiant mus kitu keliu – kūrybos, kuri yra ir aplinką tausojanti ir kartu įtraukianti, įdomi“, – sako M. Slančauskaitė

Parodą Telšiuose organizuoja Meno duobė ir Semiotinių tyrimų centras. Paroda yra Europos Komisijos finansuojamo Grundtvig projekto „Earth S.O.S. through Eco-Creativity“ dalis. Šis straipsnis atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingi už bet kokį straipsnyje pateikiamos informacijos naudojimą.

Parodos programa:

13.00 val.  Vietoj ilgų šnekų ir oficialaus atidarymo susipažinimas su „Eko rūsiu“, menininkais ir neformalūs pašnekesiai prie arbatos.

15.00–16.30 val. Eko-meno dirbtuvės. Norintys galės savo rankomis sukurti namų dekoro daiktus. Idėjas realizuoti padės menininkai.

18.00 val. Atsisveikinimas.

ekorusys_telsiai_parodos_plakatas_internet

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė