Dėl nacionalinio mitingo ir informacinės blokados (28)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt redakcija gavo balandžio 28 d. prie Lietuvos respublikos Seimo 14 val. rengiamo nacionalinio mitingo „Už mūsų žemę, kalbą ir valstybę“ organizacinio komiteto laišką. Skelbiame visą šio laiško turinį:

Gerbiamieji,

Dėkojame Jums, kad pritarėte ir skleidžiate savo artimųjų ratui žinią apie sekmadienį vyksiantį mitingą Nepriklausomybės aikštėje.

Mitingo „Už mūsų žemę, kalbą ir valstybę“ organizacinis komitetas, išnaudodamas visas įmanomas priemones, stengiasi kuo plačiau paskleisti žinią Lietuvos žmonėms apie šį valstybei ir tautai svarbų renginį.

Platinamą informaciją apie mitingą paskelbė dalis šalies laikraščių ir mažesnių portalų. Tačiau tai tėra nedidelis laimėjimas. Didieji ir gausiausiai skaitomi Lietuvos portalai  blokavo bet kokios informacijos apie mitingą skelbimą. Nepadėjo nė vienas raginimas, atkreipiant dėmesį, kad šis renginys skirtas visiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi valstybės reikalai ir ateitis.

Šis didžiųjų portalų akibrokštas mitingo organizatoriams priminė sovietinius laikus, kuomet įsisiūbuojant Tautos atgimimui, komunistų valdoma žiniasklaidai visaip dergė, iškraipė ir ribojo informaciją apie Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio vykdomus renginius.

Visgi labiausiai nustebino tai, kad tų pačių portalų angliškose, rusiškose bei lenkiškose versijose pranešimai apie mitingą yra publikuojami. Tuo galite įsitikinti:
ČIA,  ČIA  ir ČIA.

Regint tai, telieka iškelti retorinį klausimą – kieno interesams tarnauja didžiausia ir įtakingiausia žiniasklaida? Kodėl dalis Lietuvos žmonių, šiandien formaliai vyraujant žodžio laisvei, yra pasmerkti kentėti informacinę blokadą? Dar blogiau – kodėl cenzūruojama informacija, raginanti žmones rinktis ir ginti Lietuvos valstybės interesus? Kodėl skelbiama informacija tik užsienio, bet ne lietuvių kalba? Ar tokiu būdų siekiama į šį mitingą atkreipti provokatoriškai nusiteikusių piliečių dėmesį? Atsakymai į šiuos klausimus – ne tik minėtų žiniasklaidos redaktorių sąžinės reikalas, bet ir visų mūsų teisė žinoti tiesą.

Dėl šios priežasties, nuoširdžiai prašome Jūsų visų telktis ir skirti dalelę savo laiko šios svarbios žinios apie mitingą platinimui savo artimiesiems, draugams ir bendraminčiams. Dar aktyviau raginkime ateiti sekmadienį į mitingą ir kartu atsivesti neabejingų žmonių. Šiandien Lietuvai reikalingas kiekvienas jos pilietis!

Dėkojame.

Su pagarba

Mitingo „Už mūsų žemę, kalbą ir valstybę“ organizatoriai

Kategorijos: Laiškai Alkui, Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , , , , , .

28 komentarai

 1. lili:

  isrinkom sau valdzia,o jie pasijuto valdovais,galinciais nuspresti,kas tautai geriau.mes ju rankose esam kaip sluotos zagareliai,nores sulauzys,nores-sunaikins.ziniasklaida tikrai galinga.ypac vyresnio amziaus zmones.jie iprate tiketi spauda,valdzia.valdovai tuo naudojasi.bet tikiu,kad ,atsiras lietuvoj zmogus,kuris pakels visus is letargo miego.gaila,kad negaliu dalyvauti.turiu ligoni ant patalo.

  • lamatas:

   Taip , labai jau greit pasijaučia valdovais , tokiais įvairių lygių bajorais ,ponais, kunigaikštukais , o tautos pareiga įkalti jiems į galvas -jie viso labo gerai apmokami samdiniai . Ir čia nesvarbu kad per rinkimus – tai viso labo konkursas pareigoms užimti . Gaila kad daugelis Lietuvos piliečių dar labai sunkiai supranta tą atsakomybę , jam tenkančia, šitų samdinių įdarbinimui .

 2. kuzis:

  geras tikejimas kad atsiras zmous kuris pakels VISUS is letargo miego.. tas pats nueiti i mokykla susirinkusiems aktu salej pranesti info galincia suvokti fiziologiskai nuo 10-12kl.. o ir paskirtis girdinciu skirtinga iduota, ne pirma diena gyvenam, turi ratas suktis -arijau stok i rata (aristoratu buk) t.y. buk su gamtos reda

 3. žurnalistinis tyrimas:

  vėl pasipylė rašiniai apie atimtus lietuvių vaikus Norvegijoje.
  Jokiu būdu negalima pasirašinėti jokių konvencijų su Europos Taryba. Norvegija, ne ES šalkis, gerokai apsižioplino pasirašiusi tas neotrockistines konvencijas. Kaip ir Šveicarija. Dabar kenčia. Iš vaikų drtąstiškai atiminėjama teisė į biologinius tėvus ir atiduodami gėjams. Net prekyba vaikais nėra tokia brutali, kaip šis “įteisintas” teroras. Norvegija, ne ES šalis, kaip ir Šveicarija, savo nelaimei pasirašė kone visas konvencijas…
  Primenu – The Council of Europa – Strasburo homo teisių taryba, nėra European Cauncil, ES, Briuselio institucija , kurioje mes pirmininkausime. Tik sąmokslininkai ir galėjo sugalvoti tokį tapatų pavadinimą ideologinio karo ir propagandos institucijai, kurį išvertus į lietvių kalbą skamba vienodai – Europos Taryba, kad apmulkintų kone visą pasaulį. Ne tik lietuvius ir nuteiktų prieš ES. Nes apkvailino ir Norvegiją, kuri patikliai pasirašė, savo nelaimei, kone visas konvencijas. O socialistai talkina ekonomiškai. Pvz. Graikija buvo nualinta valdant socialistyams. Taip pat ir Ispanija…

  Dabar žiūrėkit – KGB majoras Putinas tvarko Borisą Spigelį, Žd, pasaulinio kongreso vadovą, Rusijos fed.tarybos narį, dar sovietmečiu kaltintą pedofilija (žr. alfa.lt), mūsų neobolševiko Paleckio “stogą”, didįjį kovotoją prieš nacionalizmą, kuris jo suprantamas kaip “nacizmas”,
  Šitas Borisas Spigelis, pasirodo, “globoja” Strasburo Europos Tarybą, rengia ten “antinacistines” konferencijas, nurodinėja kokius įstatymus ši turi pasiūlyti, kokias konvencijas pasirašyti… ir ne tik ES, bet ir visam pasauliui. Po to kokioje nors Gruzijoje keliamas “tautinių mažumų” klausimas.. Rusija puola į pagalbą…
  Ar ne todėl ir pedofilijos byla taip sunkiai rutuliojasi?


  Tikrai ne visi žydai pritaria šiai viešpatystei. Jie taip pat pasidalinę kaip ir mes, . Labai įdomų str. radau žydų portale THE JEWISH CHRONICLE ONLINE apie Putino santykius su Spigeliu ir kitus įdomius dalykus. Kas įkertate angliškai, būtinai paskaitykite: thejc.com/articles/selling-out-premier-putin
  Taip kad Putinas labai gudriai naudojasi proga demonizuoti Vakarus, pats atrodydamas “nekaltu avinėliu”, bet tuose pačiuose Vakaruose tvarkosi savų chazarų rankomis, gąsdindamas tautas “vakarų” amoralumu, kad pats atrodytų gražesnis? Aipynęs Vakarus savo agentų tinklu, verčia nevyriausybinbes organizacijas registruotis “užsienio agentais”, laiko savo ranose OPEC, kad galėtų kelti naftos ir dujų kainas, denaconalizuoja ES valstybes per savo think-tanką Strasbure, kelia “mažumų” konfliktus kaip Gruzijoj… o šiamežydų straipsnyje sužinosite ir kas bendradarbiavo su fašistais Italijoje, Argentinos chunta, Apartheiu Afrikoje…

 4. žurnalistinis tyrimas:

  jei mano komentaras laukia patvirtinimo, tai įkelsiu jį kitur, ne alke. tegul liks jis alkanas:)

  • žurnalistinis tyrimas:

   beje, kaip tokie “komentarų patvirtinimai” derinasi su protestu prikeš “informacinę blokadą”, man neaišku.

   gal sakau, ir mitingas eilinį kartą TieSos entuziastų bus gudriai nukreiptas prieš Prezidentę?

 5. Kažin:

  Štai komentarų padėtis, kuri buvo įrašius komentarą 16:17. Pradžioje matosi “Romualdas” komentaras, toliau pasiųstas “Vilnos”. Dabar – 18:26 “Vilnos” komentaro jau nėra tarp komentarų apskritai.

  Romaldas:
  2013 04 27 00:57
  o tokia , kad mes esam LIETUVIAI, savo krašto valdytojai ir mums ne vistiek , ką mūsų išrinktieji daro su mūsų valstybę , Į smulkmenas nesigilinam.
  Atsakyti
   Vilna:
  Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.
  2013 04 27 16:17
  Manau, kad svarbiausia mitingo esmė yra parodyti valdžiai, jog lietuvių kalbos, Lietuvos valstybės išsaugojimas rūpi didelei daliai žmonių, o tai prodysime kuo gausiau susirindami į mitingą.
  Taigi atėjimas į šį mitingą yra švenčiausia žmogaus pareiga – Tėvynės gynimas.

 6. Lietuvis:

  jeigu ten bus nors vienas violetinis, i mitinga neisiu..

 7. Rimantas:

  Kol dėkosite su pagarba, tol iš jūsų ir tyčiosis. Baikit tas seiliones ir kiaulydėje nesielkite kaip sumauti asilai.

 8. Kubilius draudė dalyvauti eitynėse:

  Gegužės 4 d. 11 val. lenkų eitynės nuo Seimo iki Aušros vartų. Vėliau mišios. Kas nesupranta lenkiškai, tai Bus švenčiama Lenkijos vėliavos diena ir gegužės 3 Konstitucijos diena.
  KYLA KLAUSIMAS, KIENO VILNIUS?
  http://kurierwilenski.lt/2013/04/26/pochod-z-okazji-dnia-polonii-i-polakow-za-granica/

  • Fr:

   Norite pasakyti, kad lenkai, čia gyvenantys šimtus metų, negali švęsti to ką nori švęsti? Ir be to, gegužės 3 Konstitucija yra svarbi ir mūsų istorijos dalis, taigi nematau dėl ko čia reikiėtų putotis..

   • Ričardas:

    na tu ir mulkis.. lenkai čia gyvena išvis neseniai(nuo tarpukario laikų)..visi kiti-apsišaukėliai skerslenkiai, kurie lenkiško kraujo išvis neturi… kaip ir išdidumo.. beveik gaila tų šiknių..o apie istoriją- ta “konstitucija” tai LDK pabaigos pradžia.. tik visiški IDIOTAI to nemato..

  • lietuvis:

   Taigi zuokula uždraudė Gedimino prospekte visus ne savivaldybės organizuojamus reginius. Tai šūdlenkiams išimtį padarė, ar čia savivaldybėje įsitvirtinusių šūdlenkių renginys. Ar draudimas tebuvo vienadienis – specialiai patriotams Kovo 11-ąją.

 9. Ričardas:

  todel, jau bent pora metų neskaitau nei “delfi”, nei l.ryto ir panašių į juos.. tegu juos skaitotokie pat pusgalviai, kaip ir jioe… tų idiotiškų rašeivų(neturinčių nei savigarbos, nei išdidumo) jau niekad net neatsiversiu… Nieko nėr blogesnio, nei padlaižūnai visokių komunistų ir ekskomunistų ir pan šlykštukų..

 10. pensininkas:

  Baisu. Lietuvių tauta – liurbiai. Patys save naikiname. Kiek mūsų bus prie Seimo šiandiena 14 val? Iki 1000? O lenkų minint Lenkų dieną Gegužės 4 d. nuo Seimo iki Aušros vartų bus pilnos gatvės. Štai leidimas jų eisenai:
  1. L e i d ž i u Lietuvos lenkų sąjungai tarpininkaujant Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento Kultūros skyriui, gavus nustatytos formos leidimą (pažymėjimą) „Dėl suderintos renginio (susirinkimo) vietos, laiko ir formos“, 2013 m. gegužės 4 d. organizuoti eitynes Pasaulio lenkų dienai paminėti: dalyviams 11 val. rinktis skvere prie Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ir eiti Gedimino prospektu, Vilniaus, Vokiečių, Didžiąja ir Aušros Vartų gatvėmis iki Aušros vartų, kur iki 13.30 val. vyks Šv. Mišios.

 11. Vilna:

  Istorija su Lenkija yra nutraukta be jokių skrupulų 1918 m. Vasario 16-osios Lietuvos Nepiklausomybės deklaracija ir tas principas yra Lietuvai šventas. Juo vadovaujantis Lietuva turi atskirai nuo Lenkijos vertinti visas su ja susijusias istorines bendrybes, tarp jų ir Gegužės 3-osios konstituciją, kuri vertintina, kaip vienas iš didžiausių Lietuvos paniekinimų, juodžiausių Lietuvai dienų. Tačiau, kadangi tai jau sena istorija, todėl politiškai gali būti svarstomas klausimas kelti tą dieną juodu kaspinu perrištą Lietuvos vėliavą, ar jos nekelti.
  Kaip girdisi, Lenkija ketina Lietuvoje (Vlniuje) rengti tai datai paminėti eitynes su Lenkijos vėliavomis, todėl lietuvių pareiga tą dieną mažų mažiausiai iškelti juodu kaspinu perrištą Lietuvos vėliavą, o gal ką ir savitesnio būtų galima sugalvoti.
  Apskritai saugumo sumetimais Lenkijos, kaip ir gėjų eitynėms, gali būti skiriama tik Upės gatvė, o maldoms – abiem atvejais ten esanti šv. Rapolo bažnyčia.

 12. zs:

  Lietuvos patriotai isvaryti is Tevynes, nebera kam eiti uz Zeme ir lietuvybe kovoti !!!!!!!!!!! 🙁

 13. AWPL mitingai Vilniuje:

  youtube.com/watch?v=3NZziQeSl64

  youtube.com/watch?v=-ZYtUCuTZ4E

 14. Getas:

  Gal tiktų įsimaišyti tarp žygiuojančių lenkomanų, pseudolenkų su Vyties vėliava perrišta juodu kaspinu? Gegužės 3 d. prie namų tikrai iškabinsiu Vyties vėliavą su juodu kaspinu.

 15. Aro:

  cia esminis klamsiuas!:) Kam rupi tos rizikos? Klausimas jeigu mums nebus is ju jokios naudos, KAM JU ISVISO REIKIA? As ju is principo nenoriu. Mei savo nei kaimuno kieme, nei Zemaitijoj, niekur!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė