Raseiniuose atsiveria modernus ir šiuolaikiškas paštas (1)

Lietuvos paštasNuo šiol raseiniškiams pasinaudoti pašto paslaugomis bus gerokai patogiau ir maloniau. Po remonto duris atveria gerokai atsinaujinęs Raseinių paštas, į kurio atnaujinimą buvo investuota apie 250 tūkst. litų.

„Siekiame, kad naudotis pašto paslaugomis būtų patogu ne tik didžiųjų, bet ir mažesnių miestų gyventojams, todėl ir toliau tęsiame senų paštų atnaujinimą visoje šalyje. Tai antrasis šiemet restauruotas paštas“, – sakė Lietuvos pašto Tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Maironio g. 8 įsikūrusiame pašte buvo atnaujinti inžineriniai tinklai – elektros, vandens, šildymo ir vėdinimo sistemos, šiuolaikiškai ir moderniai įrengta klientų aptarnavimo salė, tarnybinės patalpos ir kt.

Atsinaujinusio Raseinių pašto darbo valandos nesikeis. Kaip ir iki šiol, paštas darbo dienomis dirbs nuo 8 iki 19 val., šeštadieniais – nuo 8 iki 14 val. Sekmadienis – ne darbo diena.

Šiame pašte gyventojai gali pasinaudoti visomis įprastomis Lietuvos pašto paslaugomis: išsiųsti ar atsiimti siuntas, pinigų perlaidas, apsidrausti, gauti vartojimo kreditą, susimokėti mokesčius ir įmokas, užsiprenumeruoti leidinių, įsigyti Vyriausybės taupymo lakštų, autobusų bilietų ir kt.

Pernai Lietuvos paštas rekonstravo devynis paštus: du Vilniuje ir po vieną Kaune, Klaipėdoje, Ukmergėje, Palangoje, Varėnoje, Naujojoje Akmenėje ir Rokiškyje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė