Tapytojas V.K.Slavinskas kviečia į tapybos darbų parodą „Paslapties nuojautos“ (0)

Vilius Ksaveras Slavinskas |  galerija.kvb.lt nuotr.

Vilius Ksaveras Slavinskas | galerija.kvb.lt nuotr.

2013 m. balandžio mėn. 18 d., ketvirtadienį, 16 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į dailininko Viliaus Ksavero Slavinsko tapybos darbų parodos „Paslapties nuojautos“ pristatymą. Renginys vyks Radastų g. 2, IV a. fojė.

Dailininkas V. K. Slavinskas – Kauno dailininkų klubo „Meno sparnai“ narys, nuo 1994 m. vadovauja Kauno dailininkų klubui „Sfinksas“. Kartu su dailininku A. Lagunavičiumi jau kelerius metus rengia vieną svarbiausių meno parodų Kaune – parodą „Atgimimas“.

V.K.Slavinskas parodose dalyvauja nuo 1978 m. Tapo akvarele, akriliniais, aliejiniais dažais, naudoja mišrią techniką.Dailininko kūrybos kelias pažymėtas daugiau nei aštuoniomis dešimtimis asmeninių parodų įvairiose parodų salėse ir galerijose. Jo darbais grožėjosi Švedijos, Kanados, Norvegijos, JAV, Vokietijos, Prancūzijos ir kitų šalių parodų lankytojai ir meno žinovai. Taip pat suskaičiuotume per septyniasdešimt su kolegomis surengtų parodų. Naujoji menininko paroda skirta kūrybos 35-mečiui paminėti.

Parodos „Paslapties nuojautos“ ekspozicijoje – kelios dešimtys tapybos darbų. Ryškūs, dinamiški, žaižaruojantys darbai alsuote alsuoja gyvybe, troškimu būti čia ir dabar. Spalvų žaismas ir aistringi potėpiai – V. K. Slavinsko kūrybos skiriamieji bruožai. Dailininko pamėgti dekoratyviniai paveikslo elementai – storos linijos – stambėja arba smulkėja, kartais visiškai išnyksta: taip atsiranda mistikos, siurrealizmo užuomazgų, o spalvinė ekspresija tampa itin reikšminga kompozicijos dalimi. Ši paroda – dekoratyvių tapybinių vizijų triumfas ir puikus talento įprasminimas.

Greitai apžiūrėti Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje eksponuojamą V. K. Slavinsko parodą „Paslapties nuojautos“ tikrai nepavyks. Dailininko kūryba įtraukia ir žavi, todėl norisi stabtelėti ties kiekvienu darbu. Ne veltui parodos pavadinime minima paslaptis, kurią mes, meno mylėtojai, galime tik nujausti, atspėti, galbūt apčiuopti. O jeigu apie menininko darbus, motyvus ir kūrybą apskritai rūpi sužinoti daugiau, maloniai kviečiame atvykti į parodos pristatymą ir pabendrauti su pačiu autoriumi.

Renginys nemokamas.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė