V.Šustausko Kovotojų už Lietuvą sąjunga žada ginti Lietuvos žemę net ir „neleistinomis priemonėmis“ (9)

Alkas.lt pav.

Balandžio 11 d. Vytauto Šustausko vadovaujama Kovotojų už Lietuvą sąjunga (KLS) išplatino pranešimą raginanti visais būdais, net ir neleistinomis priemonėmis priešintis Lietuvos žemės pardavimui užsieniečiams.

KLS pranešime rašoma: „Iš mūsų šiandien dar neatimtas brangiausias dalykas – ŽEMĖ. Šiandien dar esame Valstybė, kuri gali, skirtingai nei Romų (Čigonų) tauta, didžiuotis savo žemėmis. Šiandien svetimšalis dar negali trypti Lietuvos žmonių krauju nušlakstytos žemės. Negali, vardan kelių lašų naftos, jos draskyti. Ar ilgai taip bus? Juk šiandien vėl užsimota „išparceliuoti“ mūsų protėvių puoselėtą žemę. Pasaulio kapitalas toks stiprus, jog davę leidimą bet kam pirkti žemę, nepajusime, kaip stovime ne ant savos žemės. Tuomet nereikės mūsų nuomonės dėl skalūno dujų gavybos, dėl Europos sąvartyno įrengimo, dėl radioaktyvių medžiagų sandėliavimo. Per amžius žmonės kariavo dėl žemių. Mes ruošiamės savo valia ją pusvelčiui atiduoti“.

KLS siūlo visiems Lietuvos žmonėms, politikams, žurnalistams, kad suprastų „žemės svarbą ir vertę“ perskaityti Petro Cvirkos romaną „Žemė maitintoja“:  „Gal tuomet suvoksime, kodėl LR Konstitucija įpareigoja saugoti Lietuvos žemių vientisumą. Gal suvoksime dėl ko šiandien lieja kraują Izraelis ir Palestina. Gal Rusijos „istorinė gėda“ dėl Aliaskos mus pažadins“, – rašoma KLS pranešime.

KLS griežtai pasisako prieš Lietuvos žemių pardavimą „užsienio kapitalui“ ir įsipareigoja, jog „imsis visų priemonių, kad būtų išsaugotas brangiausias Lietuvos turtas“.

„Kelsime Tautą, gal ir neleistinomis priemonėmis ginsime savo Valstybę ir jos žemes“, – žadama pranešime.

Politinė partija Kovotojų už Lietuvą sąjunga buvo įkurta 2011 reorganizavus Lietuvos laisvės sąjungą. Partijos pirmininke buvo paskirta buvusio prezidento Algirdo Brazausko žmona Kristina Brazauskienė, jos pavaduotoju – V.Šustauskas. Praėjus vos trims mėnesiams po partijos steigimo iš K.Brazauskienė pasitraukė iš partijos ir jos pirmininku tapo V.Šustauskas

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė