Karaliaučiuje atidaryta K.Donelaičiui skirta medalių paroda (0)

Paroda | R.Senapėdžio nuotr.

Paroda | R.Senapėdžio nuotr.

Balandžio 10 d. Karaliaučiuje, Kaliningrado istorijos ir dailės muziejuje atidaryta Lietuvos dailininkų sąjungos Medalininkų sekcijos 2011–2012 m. organizuotų tarptautinių medalių meno simpoziumų darbų paroda. Parodą sudaro dvi dalys – „Mažosios Lietuvos raštijos veikėjai“ ir „Kristijono Donelaičio „Metai“ medaliuose“, iš viso 74 darbai, kuriuos sukūrė 16 žymiausių Lietuvos ir Lenkijos menininkų.

Atidarydamas parodą Lietuvos generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius pažymėjo, kad ji yra svarbi bendros Lietuvos ir Karaliaučiaus (Kaliningrado srities) K.Donelaičio jubiliejinių renginių programos dalis, liudijanti apie kaimyninių valstybių menininkų ir institucijų bendradarbiavimą, tarpusavio supratimą.

Parodos kuratorius, medalių meno simpoziumų organizatorius bei darbų autorius Antanas Olbutas pristatė šio projekto atsiradimo aplinkybes bei projekto tęstinumo galimybes įtraukiant ir Karaliaučiaus dailininkus.

Paroda Karaliaučiuje veiks iki gegužės 15 d., o vėliau bus eksponuojama K.Donelaičio memorialiniame muziejuje Tolminkiemyje, keliaus po Lietuvos ir Europos Sąjungos šalių parodų sales.

Romanas Senapėdis, Kultūros atašė Kaliningrade

Kategorijos: Baltų žemėse, Kultūra, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė