Balandžio 9 d. „Drąsos kelias“ prie Seimo surengs N.Venckienės palaikymo mitingą (23)

Neringa Venckienė | Alaks.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Neringa Venckienė | Alaks.lt, J.Vaiškūno nuotr.

Politinė partija „Drąsos kelias“ paskelbė, kad balandžio 9 d., antradienį, 12 val. prie Seimo surengs mitingą skirtą savo narei Neringai Venckienei palaikyti. Partijos išplatintame pranešime skelbiama, kad norintieji dalyvauti mitinge iš kai kurių miestų galės vykti užsakytais autobusais.

Tą dieną Seimo nariai turės balsuodami apsispręsti ar patenkinti Generalinio prokuroro prašymą leisti Seimo narę N.Venckienę patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jos laisvę.

Šių metų kovo 28 d.  Garliavos šturmo vaizdo įrašo 12-os sekundžių vaizdo iškarpą peržiūrėjusi laikinoji Seimo komisija nusprendė siūlyti leisti atimti teisinę neliečiamybę iš „Drąsos kelio“ frakcijos lyderės Neringos Venckienės.

Pareigūnai laikinajai komisijai pateikė vos vieną iš penkių epizodų, kurio trukmė – 12 sekundžių. Vieniems komisijos nariams to pakako, o kiti sakė manantys, kad tokia trumpa ištrauka tik iškelia daugiau klausimų, nei pateikia atsakymų. Septyni komisijos nariai balsavo už prokuroro prašymo tenkinimą pilna apimtimi, taikant netgi suėmimą, o penki komisijos nariai balsavo prieš.

Pernai gegužės 17 dienos įvykius Garliavoje tyrusi Visuomeninė Komisija yra priėjusi išvadų, kad prieš vaiką, vaiko artimuosius bei prieš beginklius taikius žmonės stebėjusius, kad mergaitės perdavimo metu nebūtų pažeistos vaiko teisės bei būtų vykdomi teismų sprendimai, buvo panaudotas grubus smurtas.

Antradienį kai bus balsuojama dėl Seimo narės N.Venckienės teisinės neliečiamybės atėmimo Seimo kanceliarija ir Seimo saugumo tarnybos ketina sustiprinti Seimo apsaugą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė