Knygų skaitymo vaikams akcija keliasi į Vilnių ir Kauną (0)

mergaite su knygomBalandžio 8 d., pirmadienį, Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namuose ir Kauno vaikų globos namuose „Atžalynas“ vyks šventė „Į vaikų globos namus – su knyga!“, kurios metu su vaikais bendraus, dainuos, vaidins bei jiems knygas skaitys žinomi Lietuvos žmonės.

Šventę rengia Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su labdaros ir paramos fondu „Mažojo princo fondu“, įgyvendinančiu iniciatyvą „Visa Lietuva skaito vaikams“. Renginio globėja – socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Šventės Vilniaus Žolyno vaikų socialinės globos namuose metu knygas vaikams balsu skaitys ir dainuos lietuvių liaudies folkloro dainininkė Veronika Povilionienė, dainininkas ir kompozitorius Jonas Sakalauskas, buvusios grupės „B’avarija“ dainininkas ir renginių vedėjas Juozas Liesis, aktorė Redita Dominaitytė, dainininkas Feliksas Kutka, kiti žinomi Lietuvos žmonės ir Mykolo Romerio universiteto studentai. Pasaką vaikams taip pat skaitys socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Giedrė Vitienė.

Su Kauno vaikų globos namų „Atžalynas“ auklėtiniais bendraus ir Atvelykio šventę jiems padovanos etnomuzikologė, iniciatyvos „Visa Lietuva skaito vaikams“ ambasadorė Loreta Sungailienė bei kompozitorius ir atlikėjas Vaidas Lengvinas, žurnalo „Nykštukas“ redaktorė Ilona Bumblauskienė, šeimų klubo moderatorė Aušrinė Černiauskienė ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentai.

Šventė „Į vaikų globos namus – su knyga!“ – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos iniciatyva Vilniuje ir Kaune organizuojama antrą kartą.

Balandžio 2-ąją, minint Tarptautinę vaikų knygos dieną, šventė jau įvyko Alytaus vaikų globos namuose. Ten vaikams dainavo, su vaikais vaidino, sekė jiems pasakas, eilėraščius bei įvairias knygų ištraukas skaitė Loreta Sungailienė, Laura Imbrasienė, Asta Pilypaitė, Giedrius Leškevičius, Justinas Lapatinskas, Dalia Michelevičiūtė, Vytenis Pauliukaitis, Adas Meškėnas, Karolis Ramoška, Ričardas Anusauskas, Girmantė Vaitkutė, Vadimas Šuško, Marija Liugienė ir kiti. Pasaką vaikams skaitė bei su vaikais apie laimę diskutavo renginio globėja – socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Prie akcijos kviečiami prisijungti ir kituose Lietuvos miestuose bei rajonuose gyvenantys žmonės ir vaikų globos namai. Visi norintieji skaityti vaikams kviečiami susisiekti su netoliese esančiomis globos institucijomis.

Skaitymas balsu – tai dovana vaikui. Dėmesys, rūpestis ir bendravimas su juo – tai prasmingo darbo patirtis bei geros emocijos kiekvienam ir puiki galimybė visai pilietinei visuomenei ugdyti protingus, kritiškai mąstančius ir vertinančius gyvenimą šalies piliečius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė