„KitOKs“ renginys vaikams ir jaunimui, trošktantiems, kad viskas būtų kitaip! (0)

KitoksBalandžio 5 d., 18.00 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (Konstitucijos pr. 25, Vilnius) visiems, linkusiems į netikėtumus, nebijančius trumpam išprotėti ir mėgstančius kūrybines staigmenas kviečia į šokių, dainų ir teatro kolektyvų renginį „KitOKs“. Čia žadama daug erdvės išradingumui, fantazijai ir galybei improvizacijų, nes renginio metu į kiekvieną atliekamą kūrinį bus pažvelgta visai kitu kampu!

Pasak renginio organizatorių, renginys skirtas jaunimui, kuris visuomet trokšta, kad viskas būtų kitaip! Todėl netelpančio į savo rėmus renginio pagrindinė idėja ta, kad vienas vaikų ir jaunimo kolektyvas pristato originalų kūrinį, po to, pasitelkdami visą savo kūrybiškumą ir fantaziją, kolektyvo nariai atlieka improvizuotą, visiškai netikėtą ir „KitOKią“ to pačio kūrinio versiją.

Šiame renginyje iššūkį priėmė ir dalyvauti sutiko LVJC šiuolaikinio šokio grupės „Gama“ ir „Tėkmė“, gatvės šokių studija „Šokantys garsai“, balso studija, vokalinės džiazo studijos „Kivi junior“ ir „Kiviukai“, džiazas mažiesiems „Linksmosios natelės“, džiazo pradedančiųjų grupė „Jazz it up“, teatro studija „Blukis“.

Visi kviečiami atsivesti draugus, nes renginys tikrai bus KITOKS!

Koncerto pradžia: balandžio 5 d., penktadienį, 18.00 val.
Vieta: LVJC Didžioji salė, Konstitucijos pr. 25, Vilnius
Bilieto kaina: 5 Lt (bilietus galite įsigyti LVJC Informaciniame centre)

Daugiau informacijos rasite čia.

httpv://youtu.be/Ej329pYZfi4

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė