Šiaurės Koreja paskelbė karą Pietų Korėjai (1)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Šiaurės Korėja pareiškė, kad pradeda karą su Pietų Korėja ir paskelbė karinę padėtį.

Šiaurės Korėja pareiškė kad jos santykiai su Pietų Korėja „įžengė į karinę fazę, o visos problemos su Seulu bus sprendžiamos „kaip karo metu“.

Pietų Korėjos gynybos ministerijos spaudai išplatintame pranešime teigiama, kad Šiaurės Korėjos grasinimai nėra nauji, kad tai tik grasinimų tęsinys, kuriuo tikimasi išprovokuoti Pietų Korėją. Pietų Korėja nėra linkusi dramatizuoti padėties ir vertina Šiaurės Korėjos pareiškimą kaip jau ankščiau pradėto žodinio šantažo politikos tąsą. Pietų Korėjos gynybos ministerijos atstovai pranešė, kad Šiaurės Korėjos kariniuose daliniuose nėra pastebėta kokio nors neeilinio karinių jėgų perdislokavimo ir pasiruošimo puolimui.

Atsiliepdama į Šiaurės Korėjos pareiškimą JAV valdžia pareiškė palaikysianti savo sąjungininkus iš Pietų Korėjos.

JAV toliau imasi gynybos priemonių nuo Šiaurės Korėjos – didina antžeminių raketų-gaudyklių skaičių. Šiaurės Korėja jau anksčiau paruošė savo raketų pajėgas JAV žemyninės dalies ir karinių bazių Ramiajame vandenyne puolimui.

Nors ekspertai ir nemano, kad Šiaurės Korėja gali turėti ginklų kuriais galėtų pulti JAV žemyninę dalį, tačiau vis tik teigiama, kad kai kurias JAV karines bazes Šiaurės Korėjos raketos galėtų pasiekti.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė