Seimas pareikalavo, kad generalinis prokuroras pateiktų Kedžių namų šturmo vaizdo medžiagą (4)

Darius Valys nenori rodyti Seimui kaip Garliavoje pernai gegužės 17 d. buvo vykdomas teisingumas | Alkas.lt koliažas

Darius Valys nenori rodyti Seimui kaip Garliavoje pernai gegužės 17 d. buvo vykdomas teisingumas

Kovo 21 d. Seimas priėmė protokolinį nutarimą prašyti generalinio prokuroro Dariaus Valio pateikti Seimo laikinajai tyrimo komisijai, sprendžiančiai Seimo narės Neringos Venckienės teisinės neliečiamybės klausimą, vaizdinę medžiagą iš „Klonio gatvės Kedžių namo viduje vykusių įvykių 2012 m. gegužės 17d.“.Už protokolinio nutarimo priėmimą balsavo 37 Seimo nariai, šiam nepritarė – 4,  o 20 seimūnų susilaikė.

Prieš tai Laikinoji Seimo komisija pati nusprendė dar kartą prašyti prokurorų Garliavos šturmo įrašo.

Seimas nuo kovo 25 d. iki balandžio 2 d. pratęsė laikinosios komisijos darbo laiką. Iki tos dienos komisija turės apsispręsti ar tenkinti generalinio prokuroro D.Valio prašymą ir leisti patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti Seimo narės N.Venckienės laisvę, ar ne.

Generalinė prokuratūra visais įmanomai būdais stengiasi Seimo komisijos reikalaujamos medžiagos nerodyti.  O tai verčia manyti, kad pernai gegužės 17 dienos įvykius Garliavoje tyrusios Visuomeninė Komisijos išvados, kad prieš vaiką, vaiko artimuosius bei prieš beginklius taikius žmonės stebėjusius, kad mergaitės perdavimo metu nebūtų pažeistos vaiko teisės buvo panaudotas grubus smurtas, yra teisingos.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė