Prezidentūros parke buvo iškelti inkilai (0)

Prezidentūros nuotr.

Prezidentūros nuotr.

Minint Žemės dieną, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su vaikais iškėlė inkilus Prezidentūros parke.

„Meilė Lietuvai ir jos gamtai prasideda nuo mažų darbų. Kiekvienas galime padaryti kažką gero – iškelti inkilą, pasodinti medį, surinkti šiukšles ir rūšiuoti atliekas. Iškėlus inkilus, gal ir pavasaris ateis greičiau”, – sakė šalies vadovė.

Kauno „Vyturio“ katalikiškos mokyklos pradinukai Kovo 11-osios proga parašė Prezidentei didelį ir spalvingą laišką, pasidalindami savo mintimis, ką jie darytų, jei taptų prezidentais. Išsaugoti švarią ir gražią Lietuvos gamtą, rūpintis gyvūnais ir paukščiais, nutiesti dviračių takus – svarbiausia, ką, pasak vaikų, turime padaryti.

Prezidentė kartu su vaikais dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, kurias vedė Lietuvos ornitologų draugijos ornitologas, puošė inkilus, o vėliau iškėlė juos Prezidentūros parke. Čia gyvena zylės, varnėnai, bukučiai, o pavasarį perėti atskrenda ir dančiasnapis.

Kovo 23 d. Prezidentūra dalyvaus akcijoje „Žemės valanda“ ir 20:30 val. vienai valandai išjungs šviesas.

Nuo 1992 m. kovo 20 d. Lietuva prisijungė prie Jungtinių Tautų iniciatyvos rengti Žemės dienos akcijas, kurios skatina žmonių ir gamtos darną, pagarbą ir meilę savo Tėvynės žemei.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė